Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$69,634.25
+1147.81
Ethereum
$3,887.52
+37.3
Litecoin
$85.27
+1.22
DigitalCash
$30.83
+0.95
Monero
$143.61
+0.95
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.84
-0.19
Dogecoin
$0.17
0

Cryptosa : 20 Bitcoin Sv Ödüllü Yılbaşı Çekilişi

0 499

Cryptosa : 20 Bitcoin Sv Ödüllü Yılbaşı Çekilişi .

Kripto para kullanıcıları  Cryptosa borsasın’da listelenecek olan , Bitcoin SV ( BSV ) için tüm alım ve satım işlemlerinde , düzenlediğimiz 20 Bitcoin SV ( BSV ) ödüllü yeni yıl çekilişimize  , katılma ve kazanma şansı kazancaktır.

? 1 Kişiye 5 Bitcoin SV(BSV)
? 1 Kişiye 3 Bitcoin SV(BSV)
? 1 Kişiye 2 Bitcoin SV(BSV)
? 10 Kişiye 1 Bitcoin SV(BSV) ödül verilecektir.

26 Kasım, 31 Aralık tarihlerinde Türk Lirası(TRY), Bitcoin(BTC), Tether(USDT) paritelerinde yapacakları her bir işlemde 1 adet çekiliş bileti hakkı kazanacaklar.

Cryptosa, Türkiye’deki kripto para kullanıcılarına profesyonel bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Modulus Global tarafından geliştirilen kripto para platformu, saniyede 10 milyon işlem kapasitesi olan eşleştirme motoru barındırıyor. Modulus Global, Nasdaq, JP Morgan, Goldman Sachs gibi global finans kurumlarına altyapı desteği sağlıyor.

Cryptosa, pratik bir arayüz, gelişmiş emir çeşitleri ve teknik fiyat grafikleri ile donatıldı. Türk lirası, BTC ve USDT piyasalarında birçok altkoini tek bir arayüzden alıp satmaya imkan veriyor. Platform, ilk etapta Bitcoin, Tether ve Türk Lirası para birimlerine karşı Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash, Stellar, Dash ve OmiseGO koinlerini alıp satma olanağı sağlıyor. Yakın zaman içinde çok sayıda altkoini listeleyecek.

Anlık İhtiyaçları Karşılamayı Taahhüt Ediyor

Yeni kripto para platformunda Google Authenticator dışında gelişmiş bir şifreleme teknolojisi kullanılıyor. Ayrıca, soğuk depo gibi güvenlik teknolojileri de ön planda tutuluyor. Kullanıcı güvenliğini de üst seviyede tutan Cryptosa’da 7/24 teknik destek sağlanıyor. Yatırım çekim olanağı da veren Türk kripto para platformu, sektörde anlık ihtiyaçları karşılamayı taahhüt ediyor.

Platformun mobil uygulamaları yakında aktif olacak. Uygulama, dünyanın her yerinden tüm emir tipleri ile kripto para alım satım imkanı verecek. Platformun referans sistemi üzerindeki teknik çalışmalar da devam ediyor. Gelişmiş API desteği ve yüksek frekanslı alım satım işlemleri de platformda dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor. ERC20 Tabanlı Tether (USDT) desteği de Türkiye’de sadece Cryptosa’da sunuldu. Böylece yatırım ve çekim işlemleri sorunsuzca yapılabilecek.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.