Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$71,091.68
+4262.61
Ethereum
$3,672.01
+579.85
Litecoin
$88.59
+5.03
DigitalCash
$30.97
+1.81
Monero
$139.18
+3.68
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$31.77
+3.81
Dogecoin
$0.16
+0.01

CoinPoker USDT İçin Çevrimiçi Poker Oyun Platformudur

0 473

CoinPoker – endüstrinin en büyük ve en eski saf kripto poker odası olan CoinPoker, oyun içi para birimi olarak USDT’yi tanıtan, mevcut dalgalanma sorunlarını çözen ve hızlandırılmış büyüme için zemin oluşturan ilk kişidir. Bunun yanı sıra, ödül olarak 100.000 GTD veren iki promosyon başlatıldı.

Değişiklikler nihayet poker topluluğunun dolar değerine sabitlenmiş çipleri kullanarak oynamasına izin verirken, aynı zamanda sektördeki en düşük komisyonu ve doğrulanabilir şekilde adil dağıtılmış kart karıştırma mekanizmasını sunacak – çevrimiçi poker tarihinde hiç görülmemiş bir üçlü.

Madeni parayı seçmek

Uzman danışmanlar, poker seçkinleri ve bir değişiklik ihtiyacını destekleyen topluluk ile USDT, madeni para için odanın sahip olduğu yüksek kriterlere uyması nedeniyle bariz bir seçimdi: istikrar, işlem hızı ve genel güvenilirlik.

Ek olarak, USDT’nin kullanımı kripto ile yeni başlayanlar söz konusu olduğunda basittir: kullanıcıların banka hesabındaki fiat’tan poker hesabındaki USDT’ye geçmek ve bunun tersi birkaç saat içinde yapılabilir. CoinPoker ayrıca, kullanıcılarının uygulama içi para birimi dönüştürme aracından en iyi şekilde yararlanarak BTC ve ETH’ye para yatırmalarına ve çekmelerine olanak tanır.
Bir oyuncu için daha iyi.

Bir oyuncunun yanından bakıldığında USDT, likidite sağlama ve kripto piyasasındaki oynaklığa karşı bir koruma sağlama konusunda bariz bir üstünlüğe sahiptir. Tokenler, bu stabilcoini tipik kripto para birimlerinden daha az riskli hale getiren bir fiat parasına sabitlenmiştir, bu nedenle hem poker uygulamasına yeni başlayanlar için hem de nakit paralarını fiat değeri açısından her zaman bilen poker profesyonelleri için güvenli.

Benzersiz bonus sistemi

USDT, CoinPoker’in önceki oyun içi para birimi olan CHP token ile mükemmel bir denge içinde çalışacak ve oynamak için bir zorunluluk olmayacak, ancak kullanıcıları ve sahipleri için özel ayrıcalıklar ve avantajlar garanti edecek: komisyon iadesi, ekstra liderlik puanları, özel erişim spor bahisleri bölümüne ve para çekme ücretlerinde indirimler. Yakın gelecekte daha fazla fayda sağlanacağı bildirildi.
Kazanmak için daha fazla imkan sunan bir oda
CoinPoker’in, sektördeki en düşük rake ve her hafta binlerce fiat değeri veren devasa promosyonlara sahip bir kripto poker odası olduğunu belirtmek gerekir. Bu aynı zamanda komisyonun% 100’ünü çeşitli şekil ve şekillerde oyunculara geri veren ilk poker odasıdır.
Masada ne olduğunu görmek, oyun içi para birimi olarak stabilcoin USDT ve bonus yakıt olarak CHP kombinasyonunun, oyuncu olarak yararlanılması gereken uzun vadeli bir başarı için ayarlandığını açıkça ortaya koyuyor.

Katılmak için en iyi zaman şimdi

USDT, 1 Ekim’de resmi CoinPoker oyun içi para birimi olacak. Oda, ödül olarak 100.000 GTD vererek bu önemli tarihi kutluyor.
Oyuncular, CoinPoker’de halihazırda bir gelenek haline gelen en büyük kripto poker turnuvaları dizisi olan ‘Crypto Series of Poker’in keyfini çıkarmaya davet edilirken, Cash oyuncuları toplam 100 yer ödüllendiren iki haftalık bir Liderlik Tablosu ile işlem görecek!
Kayıt olduktan sonra arkadaşlarınızı aynısını yapmaya davet etmeyi unutmayın, çünkü CoinPoker tavsiye programı tavsiye edilenlerin komisyonunun% 30’unu ödüllendirir.

İndirin ve oynamaya başlayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.