Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$69,634.25
+1147.81
Ethereum
$3,887.52
+37.3
Litecoin
$85.27
+1.22
DigitalCash
$30.83
+0.95
Monero
$143.61
+0.95
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.84
-0.19
Dogecoin
$0.17
0

Dünya devinden Türkiye’ye yatırım açıklaması

0 338

Dünya devinden Türkiye’ye yatırım açıklaması!

Coca Cola, Boeing, PepsiCo, Mondelez, 3M, GE, Citibank gibi şirketleri barındıran Amerikan Şirketler Derneği (AmCham Turkey/ABFT) 15. yılı nedeniyle düzenlenen geceye katılan yabancılar ‘Türkiye’ye yatırıma devam mesajı verdi.

Geceye onur konuğu olarak katılan Coca-Cola Operasyonlar Başkanı Brian Smith Coca-Cola olarak 1964’ten itibaren faaliyet gösterdikleri Türkiye’de, ekonomiye 55 yıldır kesintisiz katkı sunabilmenin gururunu yaşadıklarını söyledi. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan’ın da katıldığı gecede konuşan Brian Smith “Faaliyet gösterdiğimiz tüm bölgelerde olduğu gibi burada da uzun soluklu, sürdürülebilir iş sonuçları ve topluma katkı bilinciyle yatırım yapıyoruz. Türkiye’ye duyduğumuz güvenle üretmeye, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yatırımlarımızla ülkenin sürdürülebilir büyümesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz”dedi.

OFİS’E BAŞVURUN

Gecede konuşan Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan ise Amerikan Şirketler Derneği’nin Cumhurbaşkanlığı Külliyesini ziyaretinde Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği mesajı bir kez daha hatırlattı. Sayın Cumhurbaşkanının kurduğu 4 ofisten birinin başında olduğunu belirten Aşan,“Bu 4 ofisin kurulmasının arkasındaki en önemli neden özellikle reel sektörden, özel sektörden bir şekilde Cumhurbaşkanı ile özel sektör arasında herhangi bir hiyerarşiyi gerektirmeden iletişimi kurabilmek. Her seferinde bu mesajı Sayın Cumhurbaşkanımız veriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.