Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$66,635.45
-25.76
Ethereum
$3,232.06
+35.31
Litecoin
$86.23
+1.15
DigitalCash
$31.34
-0.25
Monero
$120.68
+0.42
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$28.18
+0.05
Dogecoin
$0.16
0

MIT, Blockchain İçeriğini Şirketlere Abonelik Yoluyla Satacak

0 418

MIT, Blockchain İçeriğini Şirketlere Abonelik Yoluyla Satacak .

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT), ücretli aboneliğe dayalı Horizon adlı yeni hizmetiyle yapay zeka, 3D baskı ve robotik gibi trendlerin yanı sıra kurumsal blockchain eğitimi arayan şirketleri hedefliyor.

MIT’nin büyük ölçekli kurumsal firmalar için tasarladığı Horizon, abonelik usulü çalışıyor ve gelişmekte olan teknolojileri daha iyi anlayıp, pazarda kendine yer edinmek isteyen şirketler için nitelikli eğitim içerikler sunuyor. 7 Ekim tarihli TCT Magazine haberine göre, kurumların Endüstri 4.0 ve dijitalleşme çağına geçişte ihtiyaç duyduğu yetenekleri geliştirmek için gerekli kaynağı Horizon üzerinden sağlayacak.

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ile ilgili görsel sonucu

MIT

Resmi web sitesinde teknolojide yaşanan hızlı gelişmelerin pek çok sektörde yıkıcı bir etki yarattığını ve dalgalanmalara neden olduğunu belirten MIT Horizon, “Şirketler kendi ekiplerini teknolojik açıdan bilinçli tutmakta zorlanıyor. Dahası, stratejik kararların doğru ve güncel bilgi üzerinden verilmesine daha çok ihtiyaç duyuluyor.” ifadelerine yer verdi:

“Horizon, bu zorluklar karşısında kurumsal düzeyde bir içerik kütüphanesi oluşturarak, gelişmekte olan en yeni teknoloji trendlerini ele alıyor. Hem teknik hem teknik olmayan kişilerin yeni teknolojiler hakkında bilgi edinmesini sağlayacak şekilde kısa ve öz içerikler, inovasyonu ve sektörel etkiyi tetikleyen teknolojileri öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak için hazırlandı.”

Açık Öğrenim Başkan Yardımcısı Sanjay Sarma, Ledger Insights’ta yer alan haberde, Horizon ile birlikte ekiplerin kolaylıkla fayda sağlayabileceği ölçekte küçük parçalar halinde öğrenim sağlayacak farklı formatlar tasarladıklarını dile getirdi. Aynı haberde,  kurumsal eğitimine abone olan ilk parti şirketler arasında HP ve Amsted’in bulunduğu belirtiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.