Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$70,917.88
+52.53
Ethereum
$3,528.81
-29.08
Litecoin
$97.63
+0.89
DigitalCash
$38.02
+1.15
Monero
$133.95
+0.33
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$33.45
-0.48
Dogecoin
$0.20
+0.01

Blockchain Aracı, 30 Saniyede Doğrulanabilir Denetimler Veriyor

0 264

Blockchain Aracı, 30 Saniyede Doğrulanabilir Denetimler Veriyor .

Muhasebe ve iş danışmanlığı şirketi Armanino ,  Çarşamba günü gelecek vaat eden firma bazında mali denetimler için saniyeler içinde yeni bir blok zinciri tabanlı araç başlattı . TrustExplorer 2.0 olarak adlandırılan ürün, muhasebenin şirketler içinde nasıl yapıldığını alt üst etmek için umut vaat eden birkaç şirketten biri.

Şaşırtıcı olmayan bir şey: tanım olarak, “muhasebe teknolojisi” muhasebeyi geliştirmeli ve bugün işlerin yapılması için rekabetçi bir tehdit sağlamalıdır.  Armanino ortağı Andries Verschelden’e göre, Aramamino’s TrustExplorer gerçek zamanlı, dağıtılmış ve son denetimler sunan bir denetim protokolüdür.

“Gerçek zamanlı denetim ve şeffaflık sağlayabilme olasılığını açıyorsunuz.”

Blockchain teknolojisi değişmezlik (kalıcılık) ve erişilebilirlik (geniş veri girişi noktalarının dağıtımı) sunar. Armanino, süitini geçen yıl muhasebe ve finans şirketleriyle yargıladığını söyledi. Armanino, muhasebe sektöründe PwC ve Deloitte gibi büyük firmalar da dahil olmak üzere blockchain’den yararlanan birçok projeden biri . Blockchain teknolojisi muhasebe verilerini yakalamayı otomatik hale getirebilir ve doğruluğunu kontrol edebilir, bu da değişiklik veya yolsuzluk riskini azaltır. Deloitte 2016 raporunda :

“Tüm girişler dağıtıldı ve kriptografik olarak mühürlendiğinden, etkinlikleri gizlemek için onları tahrif etmek veya tahrip etmek neredeyse imkansızdır. İşlemin noter tarafından onaylanmasına benzer – sadece elektronik bir şekilde. ”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.