«

“CZ Binance” Changpeng Zhao Türkiye’ye Geliyor .

Kripto para dünyasının ünlü isimlerinden Binance CEO’su Changpeng Zhao, bilinen adıyla Binance, Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nde konuşmak üzere Türkiye’ye geliyor. İlk olarak Ekim ayında Twitter üzerinde Binance Türkiye hesabının davetiyle sinyali verilen Binance’ın Türkiye ziyareti, 1 Kasım Cuma günü Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi web sitesinde yapılan güncellemeyle kesinleşti: Changpeng Zhao, 19-20 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi 2019’da konuşmacı olarak yer alacak.

Etkinliğin birinci gününde saat 13:30’da sahne alacak olan CZ, Kimlic CEO’su Gökhan Seçkin’in sorularını yanıtlayacak. Twitter üzerinden Binance veya Binance Türkiye hesaplarına topluluktan gelenler arasından seçilen sorular da Changpeng Zhao’ya yöneltilecek. Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği ile eşgüdümlü olarak düzenlenen Kongre, geleneksel iş ve finans dünyasının liderleriyle, kamu kurumlarından yöneticileri ve fikir liderlerini bir araya getiriyor. Etkinlikte bankacılık sektörünün üst düzey yöneticileri, yatırımcılar ve sanatçılar da yer alıyor. Binance son olarak Rus Rublesi ile alım satımı başlatmıştı. Changpeng Zhao, Rusya’nın Binance için ilk 10 pazar arasında yer aldığını belirtmişti.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *