Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$62,718.66
+1264.27
Ethereum
$3,034.19
+7.84
Litecoin
$80.22
+0.45
DigitalCash
$28.52
+0.56
Monero
$116.29
-2.96
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$25.71
-0.15
Dogecoin
$0.15
-0

BTCFINANS.COM NEDİR ?

0 499

BTCFinans.com, 2018 yılının Aralık ayında, “Türkiye’nin en yenilikçi ve güvenilir kripto para borsası” sloganıyla kurulmuştur.

BTCFinans.com ile Kripto para / TRY işlemleri yapabilirsiniz.

BTCfinans.com ile ayrıcalıklarınız;
• Hafta içi 10:00 – 19:00 arası 0 850 288 78 78 numaralı çağrı merkezi üzerinden, mesai saatleri dışında ise BTCFinans.com üzerinden canlı destek alabilirsiniz.
• BTCFinans Gold Üyelere özel atanmış müşteri temsilcileri sayesinde yardıma ihtiyacınız olan tüm konularda destek alabilirsiniz.
• Düşük komisyon ücretleri ve hacim sayesinde istediğiniz kripto parayı, kolayca alır ve satarsınız.
• Değişik zamanlarda yapılacak yarışmalar ve hediye edilecek kripto paralar sayesinde ekstra kazançlar sağlayabilirsiniz.
• Btcfinans.com site kullanım ve özelliklerinin detaylı şekilde anlatıldığı eğitim materyali sayesinde daha verimli kullanım yapabileceksiniz.

BTCFINANS.COM ’a NASIL ÜYE OLURUM?

Ücretsiz ve formalitesiz hesap oluşturmak için www.btcfinans.com adresine giriş yaparak, sayfanın sağ tarafında bulunan bölümde genel bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmamız gerekmektedir.

Bilgileri doldurduktan sonra “Hesap Oluştur” butonuna tıklıyoruz ve e-mail hesabımıza gelen bağlantı ile hesabımızı onaylıyoruz. (e-mail onayı olmayan kullanıcılar siteye giriş yapamayacaklardır.)

Siteye ilk giriş için kullanıcı adı ve parola kontrolü ile GSM numaralarına gönderilecek SMS şifresi talep edilecektir. Kullanıcılar giriş için Google Authenticator kullanmak isterse, Güvenlik Ayarlarından değişiklik yapabilir. Giriş işlemi dışında, Kripto Para veya Türk Lirası çekim işlemleri için güvenlik ayarlarını kendileri ayarlayabilirler.

BTCFINANS.COM HESAP ONAYI NASIL YAPILIR?

BTCFinans.com ‘a giriş yaptıktan sonra, Bilgilerim menüsünden Hesap Bilgilerim ’e giriş yaparak; Sistem üzerinde verilen bilgilerin doğru olarak doldurulması ve istenen belgenin net olarak yüklenmesi durumunda en kısa süre içerisinde hesabınız onaylanır.
Hesap onaylanması veya çeşitli sebeplerden dolayı iptal edilmesi durumunda karşı tarafa SMS olarak bilgi iletilmektedir.

BTCFINANS.COM ‘DA PARA YATIRMA VE ÇEKME İŞLEMİ NASIL YAPILIR ?

Kripto para yatırma işlemi yapmadan önce bir defaya mahsus; Kripto Para İşlemleri menüsünden Cüzdanlarım panelindeki, Yeni Cüzdan Oluştur butonuna tıklayarak işlem yapmak istediğiniz kripto paraya ait size özel bir cüzdan oluşturmalısınız.

Cüzdan oluştuktan sonra cüzdanların sol bölümünde bulunan “Yatır, Çek” bölümlerine tıklayarak cüzdanınızdan 7/24 kripto para yatırma ya da çekme işlemi yapabilirsiniz.

btcfinans yeni cüzdan oluştur
TL Yatırma ve Çekme işlemlerinde ise; TL İşlemleri bölümünden TL yatırma ve TL çekme taleplerinde bulunabilirsiniz.

btc finans para yatırma çekme


BTCFINANS.COM ‘Da ALIŞ VE SATIŞ İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR ?


BTCFINANS.COM kripto para borsasında işlem yapmak için, Anasayfa üzerinden sol tarafta bulunan bölümden BTC, ETH, XRP, LTC, DOGE kripto paralarını TRY ile alıp satabilirsiniz. btcfinans işlem yapma

İşlem yapmak istediğiniz kripto paraya tıklayıp “Al, Sat” bölümlerinden dilerseniz alış emri, dilerseniz de satış emri girebilirsiniz.

BTCFINANS.COM  KOMİSYON ORANLARI

BTCFINANS.COM kripto para borsasında yaptığınız işlemler için komisyon oranlı hesap onay seviyeniz ile azalmaktadır.

Btcfinans komisyon oranları

Onaysız hesaplarda %0.30 piyasa yapıcı ve %0.35 piyasa alıcı ücretlendirilirken. BtcFinans Gold hesabına sahip müşterilerde bu oranlar %0.20 piyasa yapıcı ve %0.25 piyasa alıcı ücretine kadar indirimler sunulmaktadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.