Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$64,967.39
+748.31
Ethereum
$3,140.60
+62.8
Litecoin
$85.35
+4.19
DigitalCash
$31.21
+0.91
Monero
$118.99
-1.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$27.92
+1.78
Dogecoin
$0.16
+0.01

Zhao Tarih Verdi; Binance DEX Piyasaya Sürülüyor

0 451

Binance CEO’su Changpeng Zhao, merkezsiz borsa Binance DEX için tarih verdi. Yeni borsanın önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

En büyük kripto para borsalarından Binance, merkezsiz kripto para borsası Binance DEX için geçtiğimiz ağustos ayına bir demo yayınlamıştı. Artık Binance DEX’in halka açık test sürümü piyasaya sunuluyor.

Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, Twitter hesabında paylaştığı bir mesajla Binance DEX’in test sürümünü 20 Şubat 2019 tarihinde çıkarmayı planladıklarını açıkladı.

Zhao, geçtiğimiz günlerde bir programda yaptığı konuşmada, merkezsiz borsa ile ilgili yeni bilgiler vermişti. Yeni borsa ile ilgili bilgilere göre, platform Binance Chain’de kurulacak. Ağ fikir birliği onaylayıcıları için 11 adet onaylayıcı node ile başlanacak. DEX, hızlı onaylayıcılar çalıştırabilecek kişilere odaklanacak.

Binance DEX’in kurulacağı ağda akıllı sözleşme olmayacak. Token ihracı bir arayüz üzerinden yapılacak. Basit bir uygulama olarak büyük yükleri kaldırabilecek kapasitede olacak.

Zhao, ilk etapta borsanın daha merkezi ve ağ üzerinde Binance’in etkisinin daha az olacağını ifade ederek, merkezi ve merkezsiz borsaların yakında birbirlerini tamamlayacağını vurguladı.

Binance CEO’su, yeni borsada kripto paranın listelenmesinde yaklaşık 100 bin dolar talep edileceğini kaydetti. Ayrıca, spam ya da dolandırıcılık amaçlı projelerin azaltılmasının amaçlandığını da söyledi.

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.