«

Türkiye’nin dijital kripto para platformu Cryptosa, lansman kampanyası kapsamında üyelerine 3.000.000 adet DENT Airdrop yapıyor.

Bitcoin, Etherium, Litecoin, Ripple ve birçok altkoin desteği sunan Cryptosa, airdrop yapıyor. 20 Temmuz – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kayıt olan kullanıcılar için geçerli airdroplar, 3 seviye halinde dağıtılacak. Airdropdan hak kazanmak için şu şartlar gerekiyor;

  • Kayıt olup hesabını doğrulayanlar 1.000.000DENT için hak kazanacak!
  • Alış satış işlemi gerçekleştirenler 1.000.000DENT için hak kazanacak!
  • Sosyal medyada paylaşanlar 1.000.000DENT için hak kazanacak!

Kampanya kapsamında toplamda 3.000.000 DENT Koin dağıtılacak. Koinler, hak kazanan kullanıcılar arasında bölüştürülecek.

Sosyal medya paylaşımlarının doğrulanmış hesap ismine sahip profillerden yapılması gerekiyor. Twitter veya Facebook’ta #Airdrop #DENT #Cryptosa etiketleri ile paylaşımlar yapıp, [email protected] adresine gönderilmesi yeterli.

Cryptosa, tüm kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutuyor. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Uğur Eskier Hakkında

avatar

Uğur Eskier

Gazeteci, editör, metin yazarı

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *