«

Ledger Tron için staking desteğini aktif etti.

Öncü donanım cüzdanı üreticisi Ledger, resmi cüzdan yazılımının Tron (TRX) için destek eklediğini duyurdu. Duyuruya göre Ledger donanım cüzdanlarının yazılımı Ledger Live, kullanıcıların Tron adreslerini yönetmelerine izin verecek. Bunun yanı sıra Ledger donanım cüzdanı sahipleri, TRX birikimlerini yazılımdan doğrudan stake edebilecekler. Duyuruda şöyle belirtiliyor:

“Tron (TRX) adreslerinizi yönetebilir ve Ledger Live’a stake edebilirsiniz, yani hiçbir şey yapmadan faiz kazanabilirsiniz!”

Ledger, Tron desteğini kutlamak için şirketin bir yarışma düzenleyeceğini duyurdu. Yarışmaya katılan 100 kişi, 2 bin dolara kadar değerde TRX ve Ledger Nano X kazanma şansına sahip olacak. Ortalama bir kullanıcı için çok karmaşık veya pahalı olan sistemlerin aksine donanım cüzdanları, kripto para saklamak için en güvenli yol olabilir.Detaylı bir analizinde büyük donanım cüzdanlarının özelliklerini ele aldı. Donanım cüzdanı kullanmak, kullanıcının hırsızlığa maruz kalmasını tamamen engellemiyor. Kullanıcılar, donanım cüzdanlarının kurtarma şifrelerinin hiçbir bilgisayar ile etkileşime geçmediğinden emin olmalılar.Google Chrome, kullanıcıları Ledger kurtarma şifrelerini paylaşmaya yönlendiren kimlik avcılığı uzantıları mağazadan kaldırdı.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *