Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$64,967.39
+748.31
Ethereum
$3,140.60
+62.8
Litecoin
$85.35
+4.19
DigitalCash
$31.21
+0.91
Monero
$118.99
-1.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$27.92
+1.78
Dogecoin
$0.16
+0.01

Aptos Coin Fiyatı Artar mı? APT Teknik Analiz (9 Kasım)

0 269

Kripto pazarındaki keskin satışların ortasında, Aptos coin fiyatı art arda dört gün boyunca düşüş yaşadı. Buna ek olarak, hacim artışının eşlik ettiği düşüşün devam etmesi, olumsuz rallinin yüksek momentumuna işaret etmekte. APT için fiyatlar şu anda 4 dolarlık destekte duruyor ve potansiyel bir fiyat tersine dönüş belirtileri gösteriyor. Bu nedenle, düşüş rallisinin devamı için düşüş momentumu, geçici bir geri çekilme ile doldurulacaktır.

APT analiz

aptos apt teknik analiz 9 kasım

Ekim ayının sonundan Kasım ayının başına kadar Aptos’un fiyatı sürekli olarak azalan bir trend çizgisinin etkisi altına girdi. Bu trend çizgisinden birkaç düşüş tetikleyicisi, yatırımcıların bu dinamik dirençte aktif olarak sattığını gösteriyor. Ayrıca, kripto piyasasında artan olumsuz duygu ile altcoin, 7 Kasım’daki 7 dolarlık destekten de bir düşüş eğilimi gördü. Bu ağır düşüş, aşağı yönlü sarmalın devam etmesine neden oldu, ancak kayıplar, kripto piyasası çökerken sahiplerinin beklentilerini daha da kötüleştirdi. Bu keskin satışın, kripto borsası FTX’teki (FTT) büyük bir düşüşle körüklendiği biliniyor. Böylece, FTT çöküşü sonrası düşüş, fiyatları %42 aşağı çekerek 4 dolarlık psikolojik desteğe itti. Şu anda, Aptos fiyatı 4,3 dolarda işlem görüyor ve 4 dolarda düşük bir fiyat reddetme mumu gösteriyor. Alıcılar bu desteği korumaya devam ederse, fiyatlar düşüş momentumunu doldurmak için 5-6 dolar direncine yükselecektir.

Teknik veriler ne diyor?

Göreceli güç endeksi: Aşırı satım alanına düşen günlük bir RSI eğimi, yatırımcıların satış faaliyetlerini aşırı genişlettiğini vurguluyor. Bu nedenle, aşırı satıştaki bir RSI, fiyatın daha da düşme olasılığını güçlendirmekte.

EMA: düşen EMA’lar (20, 50 ve 100), Aptos (APT) fiyatında yüksek bir momentum düşüşünü gösteriyor.

Direnç seviyeleri: 5 ve 6 dolar
Destek seviyeleri: 4 ve 3 dolar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.