Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$50,765.94
-314.34
Ethereum
$2,925.58
-28.52
Litecoin
$69.37
+0.96
DigitalCash
$29.52
+0.26
Monero
$123.94
+1.2
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$25.37
-0.26
Dogecoin
$0.08
0

Usta Analist: Binance’deki Bu 5 Ucuz Altcoin, Güçlü Yükselecek!

0 673

Usta Analist: Binance’deki Bu 5 Ucuz Altcoin, Güçlü Yükselecek!

Kripto trader’ı ve hisse senedi yatırımcısı Lark Davis, şu anda Binance’de beş düşük maliyetli altcoin projesini izlediğini açıkladı. Lark Davis, bunlardan ikisinin tek boynuzlu at statüsüne ulaşacağına ve 5 altcoin’inde güçlü yükseleceğine inandığını söylüyor.

Lark Davis: Polygon, ciddi potansiyele sahip bir kripto para!

Popüler analist Lark Davis, yükseleceğine inandığı altcoin projelerini paylaştı. Sadece 0,33 dolarlık bir fiyatla fiyatlandırılmış olmasına rağmen, analistin listesindeki ilk altcoin Polygon. Ancak bu altcoin, 1,8 milyar dolarlık yüksek bir piyasa değerine sahip. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

YÜKSEK PİYASA DEĞERİNE RAĞMEN, ŞU ANDA BUNUN CİDDİ POTANSİYELE SAHİP BİR KRİPTO PARA OLDUĞUNA İNANIYORUM VE DAHA GENİŞ PAZAR ŞU ANDA GERÇEKTEN ANLAMIYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR.

Binance’den Bu 39 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Platforma Eklendi!

Lark Davis, Polygon’un daha büyük pazar payına sahip diğer birçok Blockchain’den daha büyük bir ekosisteme sahip olduğunu söylüyor. Lark Davis, Polygon’un değerinin artacağını düşünmesinin nedenleri olarak yaklaşmakta olan birkaç entegrasyondan bahsediyor.

Lark Davis:  Marlin ve Injective Protocol güçlü yükselecek!

Analistin listesinde bir sonraki kripto para, Lark Davis’in “canavar” olarak etiketlediği Injective Protocol (INJ)’dur. Halen testnet aşamasında olan Injective Protocol, İkinci Katman teknolojisi sayesinde sıfır GAS ücreti ticareti sunar. Injective Protocol ayrıca vadeli işlem sözleşmeleri dahil olmak üzere türev alım satım hizmeti sunar.

Analist, Injective’in ana ağı piyasaya sürüldüğünde tek boynuzlu at statüsüne (1 milyar dolarlık piyasa değeri) ulaşmasını bekliyor. Lark Davis ayrıca Marlin’de (POND) yükselişte.  Analist, yüksek performanslı merkezi olmayan finans (Défi) projesi için şunları söylüyor:

İŞLERİ DAHA İYİ HALE GETİRMEK İÇİN KULLANABİLECEKLERİ YÜKSEK OKTANLI BİR GAS GİBİ DÜŞÜNÜN.

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analist: Alın, Bu 2 Altcoin Bomba Geliyor!

Lark Davis: Kava ve Open Ocean da radarımdaki altcoin projeleri

Listede dört numarada, Lark Davis’e göre hafife alınmış ama güçlü bir DeFi protokolü olan Kava var.  Kava, yatırımcıların kendi platformunda düşük fiyatlı ücretler karşılığında borç vermesine, ödünç almasına, kazanmasına ve takas etmesine olanak tanır. Aynı zamanda pazara yeni bir ürün grubu getiriyor.

Kava’da uzun süredir yükselişte olan Lark Davis, bunun bir milyar dolarlık piyasa değerine sahip bir kripto para olacağına inanıyor. Analistin listenin sonuncusu Open Ocean (OOE)’dur. Hala token satışı aşamasında, ancak kripto para Lark Davis’in ilk beş listesine giriyor. Open Ocean, piyasadaki en iyi fiyatları ve mümkün olan en düşük kaymayı bulmak için merkezi borsa hizmetlerinde çalışan bir veri toplayıcıdır. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİNANCE NEREDEYSE HER ZAMAN YATIRIM YAPTIKLARI ALTCOİN PROJELERİNİ LİSTELER.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.