«

Ünlü Rapçi: Bu 6 Altcoin’den Satın Aldı

Kripto para piyasasına her geçen gün ünlü isimler yatırım yapmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü bir rapçi olan DeAndre Cortez Way (Soulja Boy), kısa süre önce kripto para piyasasına girdiğini duyurdu. Amerikalı hip-hop yıldızı DeAndre Cortez Way, 6 altcoin projesine yatırım yaparak piyasaya dahil oluyor.

Dünyaca ünlü rapçi DeAndre Cortez Way, 6 altcoin projesine yatırım yaptı

Dünyaca ünlü bir rapçi olan DeAndre Cortez Way, Twitter’da daha önce yaptığı açıklamalarla kripto paralara ilgisi olduğunu gösterdi. DeAndre Cortez Way, kısa süre önce Twitter’daki milyonlarca takipçisine kripto para almanın en iyi yolunu sordu. Ayrıca DeAndre Cortez Way, önceki açıklamalarında kendi kripto parasını piyasaya süreceğini dahi ima etti.  Şimdi ise DeAndre Cortez Way’ın bazı altcoin projelerine yatırım yaparak piyasaya dahil olduğu ortaya çıktı.

DeAndre Cortez Way, dün bir Twitter gönderisinde BNB, DGB, TRX, KLV, ZPAE ve FDO isimli kripto paralardan satın aldığını açıkladı. DeAndre Cortez Way konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:  “Teşekkürler arkadaşlar, biraz BNB, DGB, TRX, KLV, ZPAE ve FDO satın aldım. Sırada ne var? Hadi gidelim…” DeAndre Cortez Way’ın bu kripto para hamlesi piyasada yankı uyandırdı.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *