Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber

- Advertisement -

Bitcoin
$62,227.78
+342.43
Ethereum
$3,800.02
-36.56
Litecoin
$188.68
+3.61
DigitalCash
$189.94
+1.76
Monero
$255.60
-6
Nxt
$0.02
-0
Ethereum Classic
$52.90
+0.25
Dogecoin
$0.25
+0.01

Balinalar Bitcoin’i Dump’lıyor! Bu Seviyeler Gelebilir

0 216

- Advertisement -

Balinalar Bitcoin’i Dump’lıyor! Bu Seviyeler Gelebilir

On-chain analiz firması CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, Bitcoin balinalarının kripto kralının olumsuz tarafa doğru hareketini körüklediğini belirtiyor.

Ki Young Ju: Bitcoin balinaları BTC’nin çöküşünü körüklüyor

Bir dizi tweet’te CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, önemli açıklamalarda bulundu. Ki Young Ju, Çarşamba günü büyük yatırımcılardan borsalara önemli girişlerin başladığını ve bunun da büyük BTC sahiplerinin kripto paalarını satmaya hazır olduğunu gösterdiğini ekledi. Geri çekilmeye rağmen Ki Young Ju, BTC’nin 100.000 dolara doğru yol aldığından emin. Ki Young Ju konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BALİNALAR BORSALARA BTC YATIRIYOR. HİÇ ŞÜPHE YOK Kİ BU YIL 100.000 DOLARA ULAŞACAK. ANCAK KISA VADEDE COİNBASE PRO’DAN ÖNEMLİ BİR SATIN ALMA BASKISI GÖRMEZSEK, BTC’NİN DÜŞÜŞE GEÇECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

Kaynak: CryptoQuant/Twitter

CryptoQuant’ın Exchange Whale Ratio göstergesi düşüş senaryosuna işaret ediyor

CryptoQuant’ın Exchange Whale Ratio göstergesi şu anda %85’in üzerinde, bu da düşüş senaryosuna işaret ediyor. İndikatöre göre %85’in altındaki bir seviye, yükseliş senaryosunu gösterir. Ki Young Ju, Coinbase’den çıkışların normalde yatırımcılar adına kripto tutan borsa kasalarına gittiğini ekliyor. Ki Young Ju konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

GÖRÜNÜŞE GÖRE COİNBASE’NİN ÖNEMLİ ÇIKIŞLARI GENELLİKLE COİNBASE OTC MASASINA AİT BİRÇOK SOĞUK CÜZDANA GİDİYOR. OLDUKÇA İYİ BİR ORAN. 10 BİNİN ÜZERİNDE BTC ÖNEMLİ…

Kaynak: CryptoQuant/Twitter

Ki Young Ju: Balinalar bir konsolidasyon dönemi oluşturmak için fiyatı düşürüyor

Kripto analisti ayrıca, Bitcoin’in Coinbase ve Binance’deki fiyatı arasındaki boşluk olan Coinbase priminin daha düşük bir seviyede olduğunu açıklıyor. Ki Young Ju konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

COİNBASE’DEKİ BTCUSD İLE BİNANCE’DEKİ BTCUSDT ARASINDA 100 DOLARLIK BİR BOŞLUK AÇMAYA YETECEK KADAR SATIN ALMA BASKISI VAR. BU, VARLIKLI BİREYLERDEN VE KURUMSAL YATIRIMCILARDAN GELEBİLİR.

Ki Young Ju, büyük yatırımcıların bir konsolidasyon dönemi oluşturmak için fiyatı düşürdüğünü savunuyor. Ki Young Ju konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

GÖRÜNÜŞE GÖRE BTC SATICILARI COİNBASE’DEN GELDİ. COİNBASE PREMİUM ENDEKSİ BİR SAAT ÖNCESİNDEN BERİ NEGATİF BİR DEĞERDE. COİNBASE BALİNALARI KONSOLİDASYON İÇİN BTC’NİN DAHA DÜŞÜK OLMASINI İSTEYEBİLİR.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.