«
  1. Ana sayfa
  2. Coin Haberleri
  3. Korkulan Oldu Tether (USDT) Çöküşte

Korkulan Oldu Tether (USDT) Çöküşte

tether

Tether’de yaşanan büyük fiyat kaybı ile gelen bitcoin’de ki yükseliş. Tether fiyatının ani düşüşü sonucu 1 Bitcoin 7800 Usdt ‘i geçmiş ve Tether 1 dolardan 0.91 dolara kadar düşüş yaşadı.

Tether Neden Düşüyor

Günlerdir Tether hakkında olumsuz yorumlar ve olumsuz haberler ortalığı çalkalarken Binance CZ dahil birçok Tether savunucusunun bile Tether hakkında olumsuz konuşmaya başlaması zaten Tether’i büyük bir güvensizliğe doğru sürülüyordu. Tether’in günlerdir 1 dolar yerine 0.98 dolar fiyatında kalması sonucunda USDT markete sahip borsalarla USD markete sahip borsalar da fiyat farkının oluşmasına sebebiyet vermişti. Tether’da ki güvensizliğin bugün patlak verip tether fiyatının düşmesine ve tether marketli borsaların alt üst olmasına sebebiyet verdi.

 

tether düşüşte

Yükselen Bitcoin Değil Düşen Tether

Bitcoin’in fiyatı anlık 6700 doları geçmezken USDT markete üzerinden çalışan birçok kripto para borsasında Bitcoin 7600 USDT ‘yi görmüş bulunuyor. Bu fiyat farkının sebebi günlerdir konuşulan Tether’ın güvensizliği sonucunda Tetherin 1 dolar’dan 0.90 dolara düşmesi. Elinde Tether bulunan kullanıcılar Tether’dan kaçmak için USDT marketi üzerinden Bitcoin almaya çalışıyor.Kullanıcılar Tether deki düşüşten kurtulmak için Tetherleri ile Bitcoin alıyorlar. Bu yüzden Bitcoin USD marketlerde 6700 Doları geçmezken USDT marketlerde 7600 Doları gördüş durumda.

 

 

Güncel kripto para haberleri için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın: Facebook, Telegram, Twitter 

 

Bir Cevap Yaz

Can Yaşa Hakkında

Can Yaşa

Kripto para sektöründe içerisinde 2 yıldan uzun süredir bulunan Can, sektörde edindiği bilgi, tecrübe ve deneyimlerini farklı insanlara aktarmak için Haber Koin'inin kuruculuğunu üstlenmiştir.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *