random-post
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Telegram
Ara
«

Gemini borsası : 3 defi token’i listeliyor.

Kripto borsa Gemini, PAX Gold (PAXG), Amp (AMP) ve Compound (COMP) yatırma işlemlerini kabul etmeye başladı. Alım satım ise 15 Eylül’de başlayacak.Gemini, ActiveTrader platformu ve API bağlantıları yoluyla PAXG, AMP ve COMP için dolar karşılığında alım satım imkanı sunacak. Bora, aynı zamanda 12 kripto para için alım satım ve saklama desteği ve 13 kripto para için saklama hizmeti sunacak.Gemini kurucu ortağı Tyler Winklevoss, söz konusu üç token’ın listelenmesinin borsanın DeFi’a olan bağlılığını gösterdiğini açıkladı.

Gemini, üç varlığın “platformun yelpazesini genişlettiğini ve bireyleri kripto yoluyla güçlendirme misyonunu ilerlettiğini” belirtti. Borsa, yeni varlıklar için hizmet sunmaya onay almak amacıyla New York Eyalet Mali Hizmetler Dairesi ile yakından çalışacaklarını açıkladı.

Bir Cevap Yaz

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için onuronuk@haberkoin.com adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *