Crypto.com, Chainlink entegrasyonunu DeFi’ye açılan bir geçit olarak görüyor

«

Crypto.com, Chainlink entegrasyonunu DeFi’ye açılan bir geçit olarak görüyor

Crypto.com ( CRO ), gelişen alana genişlemeye başlarken Chainlink’in fiyat akışlarını DeFi cüzdanına ekliyor . Şirketin işletme müdürü Eric Anziani, şunları söyledi:

“Chainlink ile ortaklığımızın bir DeFi protokolü ile ilk entegrasyonumuz olduğunu söyleyebilirim, müşterilerimize DeFi cüzdanımızda verdiğimiz fiyatlarda şeffaflık sağlama ve aynı zamanda ekosistemimizden emin olma açısından değer katıyor Token CRO, özellikle Chainlink mimarisi sayesinde CRO için bir fiyat beslemesi oluşturarak harici protokole entegre edilebilir. “

Chainlink entegrasyonu. Kaynak: Crypto.com .

Merkezi olmayan bir fiyat beslemesi alacak ilk ticaret çifti CRO / ETH’dir ve bunu CRO / USD takip edecektir. Anziani, şirketin DeFi tokenleri ile başladığını ancak gelecekte Chainlink’in kendi ekosistemindeki tüm tokenler için fiyat beslemelerini kullanmayı planladığını söyledi. Ona göre, DeFi alanına genişleme, yutturmacadan yararlanma arzusundan değil, her insanın kendi mali durumlarını, verilerini ve kimliğini kontrol etme konusunda doğuştan bir hakka sahip olduğuna dair temel inançtan kaynaklanıyor:

“Blockchain teknolojisinin ve özellikle DeFi’nin milyonları bu hakkı, paraları üzerinde kontrol sahibi olma hakkını kullanma konusunda potansiyel olarak güçlendirebileceğine çok güçlü bir şekilde inanıyoruz. Ve Blockchain teknolojisinin benimsenmesini ve kullanıldığından emin olmak için eksiksiz bir ekosistem oluşturma misyonuyla şirket olarak işe başladık. “

Abartılı bir SUSHI tokeni listeleyen önde gelen borsalar hakkındaki son tartışmaları tartışan Anziani, Crypto.com müşterilerinin yeni bir varlığı listelemeden önce durum tespiti için ona güvendiğini söyledi; bu nedenle listelenmemeye karar verdiler:

“Projenin farkındaydık ve ona baktığımızda doğru zaman olmadığını hissettik.”

DeFi büyümesi ne kadar heyecan verici olsa da, daha sürdürülebilir bir yaklaşıma yönelik eğilim memnuniyetle karşılanmalıdır.

Bir Cevap Yaz

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için ahmet@haberkoin.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *