Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$50,765.94
-314.34
Ethereum
$2,925.58
-28.52
Litecoin
$69.37
+0.96
DigitalCash
$29.52
+0.26
Monero
$123.94
+1.2
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$25.37
-0.26
Dogecoin
$0.08
0

Cardano yükselişe devam edecek mi ?

0 353

Cardano yükselişe devam edecek mi ?

Cardano Blockchain’inin yerel tokeni olan ADA, devasa teknolojik güncellemelerden önce etkileyici yükselişini sürdürüyor. Popüler altcoin ADA, devasa pompasının ortasında yeni zirveler kaydetmeye devam ediyor. Bugün kripto para, bazı spot işlem platformlarında 0,53 dolar seviyesine ulaştı. Peki bu ralliyi katalize eden nedir?

ADA fiyatı, Ocak 2018’den bu yana ilk kez 0,50 doların üzerinde!

Bugün 5 Şubat 2020 tarihinde, Cardano (ADA) fiyatı 0,50 doların üzerine çıktı. ADA en son 31 Ocak 2018 tarihinde bu seviyelerdeydi. ADA fiyatı geçen ay neredeyse üç katına çıktı. Bu artışla Cardano (ADA), piyasa değeri açısından en değerli altıncı kripto para birimidir. Sermayesi Tether Limited tarafından kontrol edilen lider stablecoin Tether (USDT) hariç, Cardano (ADA) şu anda ilk beşte yer alıyor.

Popüler Ödül Platformundan Cardano (ADA) Desteği!

ADA, arka arkaya dördüncü gün çift haneli 24 saatlik artışlara tanık oluyor. Devam eden pompanın ardından büyük bir ticaret hacminin geldiği de unutulmamalı.  CoinMarketCap’e göre, bir günde kripto para yaklaşık yüzde 40’lık bir artış yaşadı. Altcoin son 7 günde ise yüzde 45’lik bir ralli sergiledi. Bu nedenle bazı analistlere göre, alıcılar ADA fiyatını çok daha yükseğe çıkarabilir ve yeni zirveler görülebilir. ADA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi 4 Ocak 2018’de 1,33 dolarla kaydedildi.

Popüler altcoin neden yükseliyor? Mary hard fork, yeni Ouroboros ve Project Catalyst…

Şubat ayındaki ADA rallisi, güçlü teknik temellere atfedilmelidir. Dün, Input Output HK testnet’te Mary hard fork’u sorunsuz bir şekilde etkinleştirdi. Bu nedenle, Cardano’nun (ADA) Canary Network’ü artık Goguen kuralları altında yaşıyor. IOHK’nın pazarlama ve iletişim direktörü Tim Harrison’a göre, bu yükseltme çok varlıklı Cardano’da (ADA) DeFi ekosistemine giden yolu açtığı için çok önemli.

Cardano (ADA) 2018'den Beri En Yüksek Haftalık Kapanışına Ulaşabilir!

Ayrıca, IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun fikir birliği algoritması Ouroboros’un büyük bir revizyonunu yaptı. Charles Hoskinson’a göre, yeni Ouroboros Omega, Cardano’nun (ADA) başlangıcından bu yana ulaştığı tüm kilometre taşlarını özetleyecek:

OMEGA, SON ALTI YILDA SAHİP OLDUĞUMUZ TÜM FİKİRLERİN BİRLEŞİMİDİR. GÜZEL OLACAK.

Son olarak, topluluk odaklı benzersiz bir girişim olan Project Catalyst, üçüncü yinelemesinin son turlarına birkaç adım daha yaklaştı. IOHK duyurusuna göre, danışmanlar katılımcıların ürünlerini değerlendirmeye başlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.