Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$63,391.26
+2538.56
Ethereum
$3,064.48
+92.26
Litecoin
$80.71
+1.5
DigitalCash
$28.91
+1.45
Monero
$116.83
-2.42
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$26.08
+0.78
Dogecoin
$0.15
0

Bittrex International’da VeriBlock İlk Değişim Teklifi Başlıyor!

0 679

ABD merkezli bir kripto para borsası olan Bittrex’in Malta merkezli dijital varlık alım satım platformu olan Bittrex International, ilk token satışına ev sahipliği yapacak. Bittrex International kullanıcıları, 2 Nisan Salı günü saat 9.00’dan (PDT) itibaren (16.00-UTC) VeriBlock İlk Değişim Teklifine (IEO) katılabilir.

VeriBlock ve yeni Proof of Proof (PoP) işbirliği protokolü, herhangi bir blok zincirin Bitcoin’in eşi görülmemiş termodinamik İş Kanıtı (PoW) belgesini tamamen dağıtılmış, güvencesiz, şeffaf ve izinsiz (DTTP) bir şekilde devralmasına izin veren dünyadaki ilk ve tek teknolojidir.

2018 Eylül’den bu yana 50’den fazla ülkedeki binlerce PoP madencisi, Bitcoin’e 600’den fazla PoP işlemi gerçekleştirdi. Bitcoin işlemlerinin neredeyse yarısı zirvede gerçekleştirildi.

VeriBlock Stratejik Yatırımcıları Çekti

VeriBlock projesi, son 4 yılda ünlü stratejik yatırımcıları, ortakları ve danışmanları çekti. Bunlar arasında Bittrex CEO’su Bill Shihara ve Bloq Kurucu Ortağı ve Eski Bitcoin Çekirdek Geliştirici Jeff Garzik da yer aldı. Ayrıca, Ethereum ve Decentral Kurucu Ortağı Anthony Di Iorio ve Fenbushi Capital Genel Ortağı Bo Shen de VeriBlock projesine destek verdi.

Projede bireysel hesaplar için minimum 100 VBK (yaklaşık 10 ABD Doları) alım tutarı ve maksimum 200,000 VBK (yaklaşık 20,000 ABD Doları) alım tutarı bulunuyor. IEO’da, her VBK token yaklaşık 0,10 $’a sunulacak. VBK token başına fiyat IEO’nun başlamasından sonraki 24 saat içinde BTC’de verilecek. Maksimum satış tutarına ulaşıldığını varsayarak, IEO’da satılan madeni para miktarı, ilk dolaşımdaki arzın %24,7’sini temsil edecek.

Maksimum sayıda token satın almak isteyen müşteriler, Bittrex OTC Trading Desk aracılığıyla token satın alabilirler. Bittrex OTC İşlem Masasındaki minimum satın alma miktarı yaklaşık 100.000 ABD Doları olacak. Bittrex OTC Ticaret Masası aracılığıyla satılan VBK, halka açık satıştan daha düşük token maliyetiyle satılabilir. Ayrıca, bu durum alım satım kilitlemesi de dahil olmak üzere ek şart ve koşullara tabi olacak.

OTC ticaret onayının nasıl alınacağını da içeren Bittrex OTC Ticaret Masası bilgileri için tıklayın!

VeriBlock projesi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

Yeni müşteriler şu adresten kayıt olabilir!

Duyuru detayları için tıklayın!

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter  İnstagram

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.