Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
DigitalCash
Monero
Nxt
Ethereum Classic
Dogecoin

Bitcoin ve Ethereum’a Meydan Okuyan Ünlü Geliştirici, “Bu Altcoin” Dedi!

0 298

Bitcoin ve Ethereum’a Meydan Okuyan Ünlü Geliştirici, “Bu Altcoin” Dedi!

SteemIt (STEEM) ve BitShares’in (BTS) mucidi ve Block.one’un eski CTO’su olan ünlü geliştirici Daniel Larimer, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) umutlarına meydan okudu. Daniel Larimer, gündeme bomba gibi düşen açıklamalara imza attı. Ünlü geliştirici, popüler altcoin EOS’un BTC ve ETH’nin aksine bir para birimi olarak kullanılabileceğini belirtti.

Daniel Larimer: Bitcoin ve Ethereum para birimi olarak kullanılamaz!

Daha önce Block.one’da bulunan Daniel Larimer, Bitcoin (BTC) için 2010 tahminini hatırladı ve EOS’un neden para birimi olarak kullanılabileceğini ve neden Bitcoin (BTC) ve Ethereum‘un (ETH) yalnızca banka rezervleri için olduğunu açıkladı. Daniel Larimer, 2010’dan beri dile getirdiği Bitcoin (BTC) ölçeklenebilirliği konusundaki görüşünü Twitter’da hatırlattı.

Bitcoin Fiyatı İçin Nisan Tahminleri Belli Oldu! İşte Dev Seviyeler

On bir yıl önce, gizemli Bitcoin (BTC) mucidi Satoshi Nakamoto ile yaptığı tartışmada Daniel Larimer, Bitcoin’in (BTC) mikro işlemlere uygun olmayacağını itiraf etti. Bu nedenle, Daniel Larimer’e göre, Bitcoin (BTC) artık yalnızca bankadan bankaya işlemlerde kullanılabiliyor. Daniel Larimer’e göre, 500 doların altındaki ödemeler için ücretler, kredi kartları gibi geleneksel merkezi bankacılık sistemlerinden daha yüksektir.

Daniel Larimer: Popüler altcoin EOS, bir para birimi olarak kullanılabilir

İkinci katmanlı bir Bitcoin (BTC) ölçeklenebilirlik çözümü olan Lightning Network ile ilgili olarak Daniel Larimer, sorunları çözmediğini vurguluyor. Daniel Larimer Lightning ödeme kanallarının yalnızca bankalar tarafından kullanılabileceğini, çünkü tüm karşı tarafların tam Bitcoin (BTC) node işlemleri konusunda tetikte olması gerektiğini söyledi. Eski Block.one CTO’su, EOS Public Chain ve onun temel varlığı EOS’un benzer sorunları olmadığını vurguladı.

Tahminleri Tutan Altcoin Kâhini: Bu 5 Altcoin Destansı Yükselecek! Bitcoin ise...

Daniel Larimer’e göre, popüler altcoin EOS bir para birimi olarak kullanılabilirken, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), devasa benimseme ölçeklerinde bile yalnızca değer depolama için kullanılabilir. Bununla birlikte Daniel Larimer’e göre, Bitcoin (BTC)’nin bu sınırlamalardan kurtulmasına yardımcı olabilecek iki teknik kavram var. İlk olarak, Bitcoin (BTC) daha büyük blokları işlemelidir. Ardından Bitcoin (BTC) ağı, ana ağ üzerindeki baskıyı azaltmak için bazı işlem verilerini zincir dışına taşımalıdır.

Daniel Larimer, sosyal medya protokolü Clarion Messenger üzerinde çalışıyor

Daha önce Kriptokoin.com tarafından ele alındığı üzere Daniel Larimer, tamamen merkezi olmayan bir sosyal medya protokolü olan Clarion Messenger üzerinde çalıştığını bildirdi. Ancak dün Daniel Larimer, “EOS’a her zamankinden daha fazla dahil olduğunu” ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.