Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$62,718.66
+1264.27
Ethereum
$3,034.19
+7.84
Litecoin
$80.22
+0.45
DigitalCash
$28.52
+0.56
Monero
$116.29
-2.96
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$25.71
-0.15
Dogecoin
$0.15
-0

BKCM CEO’su: Kripto Piyasasının Şu Anda Bitcoin ETF’sine İhtiyacı Var

0 460

BKCM CEO’su: Kripto Piyasasının Şu Anda Bitcoin ETF’sine İhtiyacı Var .

Kripto yatırım şirketi BKCM’nin kurucusu ve CEO’su Brian Kelly, Fidelity ve TD Ameritrade gibi düzenlenmiş platformlarda mevcut olması koşuluyla , ekosistemin gelişimi için Bitcoin ( BTC ) borsa yatırım fonlarına (ETF) ihtiyaç olduğunu söyledi.

Kelly, 11 Ekim’de yayınlanan CNBC ile röportaj sırasında sözlerini şöyle açıkladı: 

“Bu alana girmeye başlayan Fidelity ve TD Ameritrade gibi şirketleriniz var. Sonuçta, Bitcoin’i normal bir aracı kurum hesabından satın alabilirsiniz ya da normal bir aracı kurum hesabı gibi görünür. Bu nedenle, bu noktada bir bitcoin ETF’sine ihtiyaç duyduğunuzdan daha az endişe duyuyorum. ”

Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) Ethereum’u bir emtia olarak belirleme kararının alan üzerinde önemli bir etki yarattığına dikkat çekti :

“CFTC, Ethereum’un bir meta olduğunu söyleyerek alan için çok büyük. Bize düzenleyici netlik veriyor. […] Bu, kurumların girmesi için kapıyı açar. […] Herkes endişelendiriyorsa ya yasaklarsa? […] CFTC ‘henüz yasaklamadık, düzenleyeceğiz’ dedi ve şimdi yatırımcılar ‘onları emtia kovasına koy.’

BKCM CEO'su: Kripto Piyasasının Şu Anda Bitcoin ETF'sine İhtiyacı Var ile ilgili görsel sonucu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.