Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$50,735.58
-553.76
Ethereum
$2,918.85
-59.23
Litecoin
$69.14
+0.42
DigitalCash
$29.42
-0.07
Monero
$123.29
+1.73
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$25.25
-0.48
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin 20 Yıl İçinde 1 Milyon Doları Görebilir !

0 537

Bitcoin 20 Yıl İçinde 1 Milyon Doları Görebilir !

Kripto analisti ve influencer Alex Saunders, Bitcoin ’in 1 milyon dolarlık hedefe doğru ilerlediğine inandığını, ancak yolculuğun biraz zaman alacağını söyledi. Stansberry Research ile gerçekleştirilen yeni bir röportajda Saunders, BTC’nin önümüzdeki beş yıl içinde 100.000 dolarlık seviyeyi kırma yolunda ilerlediğini söyledi.

Bundan sonra Bitcoin’in hedefini 1 milyon dolara çıkaracağına ve sonucun hükümetin önde gelen kripto para birimiyle nasıl başa çıkmaya karar verdiklerine bağlı olacağına inanıyor. Analist, şu ifadeleri kullandı:

“Şimdi dürüstçe söylüyorum ki piyasa değerine ve bugünlerde basılan trilyonlarca dolara bakıldığında kesinlikle önümüzdeki beş yıl içinde 100.000 dolara ulaşacağımızı düşünüyorum.

Sonra hükümetlerin ve merkez bankalarının nasıl tepki verdiği de önemli. Gerçekten çok mu zorlayacaklar, kripto para birimini durdurmaya mı çalışacaklar; yoksa mali açıdan daha sorumlu hale getirecek bir tür tarafsız rakip olarak olduğu gibi mi bırakmak zorunda kalacaklar? Tüm bunları sonucuna bağlı olarak önümüzdeki 10 veya 20 yıl içinde 1 milyon dolara ulaşabileceğimizi düşünüyorum. Çünkü BTC altın ve forex ile rekabet edecek şekilde büyüyecek ve daha önce bir değer deposu olarak görülen her şeyi yakalayacaktır.”

Analist: “Bitcoin dışındaki coin’lerin çoğu başarısız olacak”

Saunders, BTC’yi hızlı bir şekilde zengin olmak için kullanılabilecek bir araç olarak görmediğini söylüyor ve insanların parabolik rallilerin başlamasının ardından, genellikle çok geç yatırım yaptıklarını belirtti. Bitcoin dışındaki altcoin piyasası konusunda ise Saunders, kripto valrıklarının büyük çoğunluğunun başarısız olacağını tahmin ediyor. Ancak analiste göre hayatta kalacak bir avuç umut verici protokol var:

“Bu 10.000 farklı coin’in %99’u tıpkı dot-com balonu gibi başarısız olacak. Ancak birçok umut verici projenin olduğuna inanıyoruz. Bazı açılardan altcoin’i hakir görenler haklı, çünkü BTC para birimlerinin kralıdır ve bu alandaki diğer her şey dikkat dağıtıcı olarak görülebilir. Ancak bugünlerde bir tür dijital varlık sınıfı olarak genişletildiler. Altcoin’leri reddetmek, internet icat edildiğinde yalnızca bir internet şirketi veya hissesi olacağını söylemek gibi bir şey.

Bu yüzden, kesinlikle bu alandaki projeleri yakalayabilen şirketlerin birçok sektörde yıkıcı bir konuma geleceğini düşünüyorum. Örneğin Ernst & Young, Ethereum (ETH) kullanıyor. Microsoft da… Dünyanın en büyük şirketleri Ethereum gibi protokoller kullanıyor, bu yüzden ilgi kazanıyorlar.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.