Binance’de Margin İşlemler Çok Yakında Başlatıyor.

«
Binance açıkladı Margin işlemlere başlıyor
Binance CEO’su ZHAO Changpeng, bu sabah Binance’nin attı bir twitt ile margin işlemleri için test sürecine katılmak isteyenlere bir form paylaştı. Paylaşılan form üzerinden katılım yapan kullanıcılar arasından secilen kullanıcılar Binance margin işlemlerini test edecekler.

Binance Açıklıyor Marj İşlemlerin Testleri Başladı.

Binance Margin işlemlerini başlatması ile kripto sektöründe tek ol olmaya biraz daha yaklaşıyor. Binance margin işlemlerine başlamasının en büyük sebeplerinden biri olarak okex ve gateio borsalarının marj işlemleri sayesinde birçok binance kullanıcısını çekmiş olmasıydı. 2019 yılı itibari ile margin işlemlerinin olmaması sebebiyle gateio ve okex borsaları hacim olarak hızlı bir şekilde yükselişe geçmişti. Binance bu açığı fark etmiş olmalı ki kısa süre içinde margin işlemleri için çalışmalara başlayıp test sürecini başlatmış durumda.
cmc top 5 exchange
Coinmarketcap en yüksek hacim çeviren ilk 5 kripto para borsası

Binance 24 saatlik hacim: $1.765.057.559
Bitmex 24 saatlik hacim: $6,882,673,686

Margin işlemler
CoinGecko verilerine göre margin ticareti yapan diğer platformlar.
Coinmarketcap verilerine göre en çok hacim çeviren borsalardan olan Binance, margin işlemeleri sayesinde, margin işlemlerini elinde tutan Bitmex’e büyük bir darbe vurabilir. Bitmex Margin ticaretinde yıllardır lider konumda, Binance bu hamle ile Bitmex’in yıllardır elinde tuttuğu büyük margin piyasasını sahiplenebilecek mi bilinmez fakat margin işlemler Binance’ye çok daha fazla kullanıcı getireceğini söyleyebiliriz.

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter  İnstagram

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Can Yaşa Hakkında

avatar

Can Yaşa

Kripto para sektöründe içerisinde 2 yıldan uzun süredir bulunan Can, sektörde edindiği bilgi, tecrübe ve deneyimlerini farklı insanlara aktarmak için Haber Koin'inin kuruculuğunu üstlenmiştir. ismailcanyasa@haberkoin.com

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *