«
binance-kaldirac-islemlere-mi-baslayacak-1

Ticaret hacmi ile dünyanın en büyük borsa olan Binance, yeni “Binance Futures” platformunda vadeli işlem sözleşmeleri sunacağını açıkladı. Kesin bir lansman tarihi belirtilmedi, ancak Changpeng Zhao, platformun önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesinin beklendiğini söyledi.

Kaynak: Binance

Binance CEO’su Changpeng Zhao , Tayvan Taipei’deki Asya Blok Zinciri Zirvesi’nde (ABS 2019) duyuru yaptı. Platformun hacimli, BitMEX ile  rekabet etmesi bekleniyor.
Kripto para trade yapan trader ve analist olan Luke Martin, hizmet sunumlarına göre borsaları genel olarak kategorize etti. Martin’in analizine göre, Binance her büyük kesime giriyor gibi görünüyor:


Platform ilk önce 20 kata kadar kaldıraçlı bir Bitcoin Tether çiftini (BTC / USDT) destekleyecektir. Gelecekte daha fazla çift ve daha yüksek kaldıraç eklenecektir.

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter  İnstagram

 

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Can Yaşa Hakkında

avatar

Can Yaşa

Kripto para sektöründe içerisinde 2 yıldan uzun süredir bulunan Can, sektörde edindiği bilgi, tecrübe ve deneyimlerini farklı insanlara aktarmak için Haber Koin'inin kuruculuğunu üstlenmiştir. ismailcanyasa@haberkoin.com

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *