«

Binance Coin (BNB) fiyatı 90 günün zirvesinde .

Geçen yılın en sansasyonel kripto para birimlerinden olan Binance Coin, etkileyici performansını sürdürüyor. Son olarak 20 dolarlık büyük direncin üstüne çıkmayı başaran BNB son 90 günün en yüksek fiyatına yükseldi ve haberin yazıldığı anda 21,78 dolardan işlem görüyor.

Binance Coin (BNB) üç ayın zirvesinde

Son 5 hafta içinde 2 saatlik BNB/USD hareketlerine baktığımızda, kripto paranın bir önceki ayda rahat bir şekilde hareket ettikten sonra dik bir artış gösterdiğini görüyoruz. Yükseliş eğiliminin, günlük hareketli ortalamaların istikrarlı desteği nedeniyle önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor.

90 günün en yüksek seviyesi, 22,6 dolar olarak kaydedildi. 20 günlük Bollinger Bantları, öngörülemeyen bir oynaklık hakkında projeksiyon yapmıyor. 50 ve 200 günlük destekler, 20 günlük Bollinger Bandı genişliğinde sona eriyor. 50 günlük hareketli ortalama ise 200 günlük hareketli ortalamanın üstünden geçerken Golden Crossover oluşturuyor.

Binance Coin’in MACD’si, kripto para 90 günün en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra gün içi fiyat düzeltmesi nedeniyle düşüşle karşı karşıya. BNB tokenin RSI’ı da fiyatın geri çekilmesiyle aşırı alım bölgesinden döndü.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *