«

Binance 4 altcoin’i delist ediyor

Lider Bitcoin ve altcoin borsası Binance, önemli bir duyuruda bulundu.  Dev borsa dört altcoin çiftinin delist edeceğini açıkladı. Binance’nin açıklamasına göre, bu kripto para çiftleri “BAL/BNB, FLM/BNB, ZRX/BNB ve STORJ/ETH”dir. Borsa 8 Ocak 2021 TSİ 15.00’ten itibaren bu işlem çiftlerini platformundan kaldıracak.

Binance, yarın dört altcoin çiftini platformundan kaldıracak

İşlem hacmiyle dünyanın lider Bitcoin ve kripto para borsası olan Binance, geçtiğimiz haftalarda AE ve HC isimli kripto paraları delist etmişti. Bugün ise borsa, dört altcoin çiftinin borsadan kaldırılacağını açıkladı. Borsadan delist edilecek işlem çiftleri şunlardır; BAL/BNB, FLM/BNB, ZRX/BNB ve STORJ/ETH. Borsa bu kripto para çiftlerini 8 Ocak 2021 TSİ 15.00’ten itibaren platformundan kaldırıyor. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

BİNANCE, 8 OCAK 2021 TSİ 15.00’TEN İTİBAREN AŞAĞIDAKİ İŞLEM ÇİFTLERİNİ KALDIRACAK VE BUNLARDA TİCARETİ DURDURACAK: BAL/BNB, FLM/BNB, ZRX/BNB VE STORJ/ETH. LÜTFEN KULLANICILARIN YUKARIDAKİ VARLIKLARI BİNANCE’DE BULUNAN DİĞER ALIM SATIM ÇİFTLERİNDE ALIP SATABİLECEKLERİNİ UNUTMAYIN. RİSK UYARISI: KRİPTO PARA BİRİMİ TİCARETİ YÜKSEK PİYASA RİSKİNE TABİDİR. LÜTFEN İŞLEMLERİNİZİ YAPARKEN DİKKATLİ YAPIN. BİNANCE, YÜKSEK KALİTELİ KRİPTO PARALARI SEÇMEK İÇİN ELİNDEN GELEN ÇABAYI GÖSTERECEK, ANCAK TİCARİ KAYIPLARINIZDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *