Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$60,139.55
-1677.26
Ethereum
$2,940.86
-102.63
Litecoin
$77.06
-0.44
DigitalCash
$26.75
-0.17
Monero
$118.13
+2.22
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$24.99
-0.24
Dogecoin
$0.14
-0

DECENT, Güney Doğu Asya’daki Oyuncuları ve Geliştiricileri Bağlamak İçin ALAX Store’u Resmen Açtı

0 345

Cenevre, İsviçre – 28 Mayıs 2019

Daha iyi, daha hızlı, daha ucuz oyunlar: ALAX Store, hem oyuncular hem de oyun kurucular için bir galibiyet..

Bugün, DECENT ve Dragonfly ile işbirliği içinde çalışan ekipler, maliyetleri azaltmak, döviz kurları ödeme işlemlerini hızlandırmak ve coğrafi para birimi engellerini ortadan kaldırmak için blockchain işlemlerini kullanan mobil oyun platformunu piyasaya sürüyor. Lansman, iki yıllık gelişmeyi takiben, oyun yaratma ve tüketim için yeni bir dönemi müjdeliyor. Daha önce, oyun geliştiricileri %70’e varan ödemeler ve uzlaşma için 6 aya varan bekleme süreleri ile karşılaşabiliyorlar.

Şimdi, oyun geliştiriciler, ALAX Store aracılığıyla, oyun portföyünün geliştirilmesine aktarılan maliyet tasarrufu ile anında ödeme alabiliyorlar.Bu arada, platform kullanıcıların doğrudan uygulama üzerinden daha düşük bir fiyata, daha iyi oyun içeriğine ulaşmalarını sağlıyor. Blockchain teknoloji sağlayıcısı DECENT ile Hindistan, Tayland ve Filipinler’de popüler bir uygulama ve oyun dağıtım platformu olan Dragonfly arasındaki proje, geçtiğimiz yıl token satışında USM’yi yükselten platformla birlikte ALAX Tokens’i kullanıyor.

ALAX Store, Gionee, Torque Mobile ve Mobiola gibi teknoloji şirketleri ile yapılan anlaşmalarını takiben, herhangi bir banka hesabı bulunmayan Asya’daki milyonlarca müşteriye ve geleneksel bankacılık araçlarına erişimi olmayan kredi kartlarına oyun açmak üzere ayarlandı.

ALAX kurucu ortağı ve DECENT’in CEO ve kurucusu Matej Michalko, projenin mobil oyunlar için bir adım olduğunu söyledi; “Ayrıca, ALAX’ın, oyun geliştiricilerine adil ve zamanında ödemelerle değer katmak için, DECENT’in DCore blockchain platfromunu kullandığını söylemekten gurur duyuyorum. Çok başarılı bir proje için sağlam bir temel attığımızdan eminim ve ALAX’ın oyun endüstrisindeki etkisini görmek için sabırsızlanıyorum.”

ALAX ekibi, 7 Haziran 2019’da Ho Chi Minh ve 14 Haziran 2019’da Hanoi şehirlerinde gerçekleşecek olan ‘Vietnam Mobile Days 2019’da projeyi sunacaklar. Proje hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, demo videoya göz atabilir veya ALAX Store’u indirebilirsiniz.

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter  İnstagram

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.