Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$68,870.77
-71.88
Ethereum
$3,842.71
+94.76
Litecoin
$84.05
-0.69
DigitalCash
$30.19
-0.09
Monero
$142.61
+1.31
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$32.22
+0.67
Dogecoin
$0.17
-0

Shiba Topluluğu Airbnb’yi SHIB İle Ödeme Desteğine Davet Ediyor

0 565

Sosyal medyada önemli bir güç konumunda olan ve kendini Shibarmy olarak tanıtan Shiba topluluğundan Airbnb’ye çağrı geldi. Son günlerde giderek artan bu çağrıda topluluk, şirketi Shiba Inu (SHIB) ile ödeme desteğine davet ediyor. Giderek artan Tweet sayıları da bunu kanıtlar nitelikte.

Airbnb Kripto Ödeme Desteği İçin Çalışıyor

Geçtiğimiz gün yaptığımız haberde Airbnb tarafının kripto ödeme sistemleri için çalıştığını açıklamıştık. Kripto para sektöründe heyecan yaratan bu açıklamalar tam da konaklama talebinin savaş nedeniyle patladığı şu günlerde geldi. Kısa sürede yayılan bu habere ilişkin en büyük talep de meme token topluluğundan geliyor. Dünyanın her tarafında aktif olarak SHIB ve DOGE’yi destekleyen yatırımcılar Airbnb şirketini bu ikili için desteğe davet etmekte.

Şu anda kripto paralar ile ödeme için çalışan Airbnb tarafından henüz net bir tarih verilmedi. Ancak şirketin CEO’su tarafından yapılan açıklamalarda bunun yakın tarihte mümkün olmayacağı belirtilmişti. Söz konusu ödeme desteği gelme durumunda da hangi kripto paraların sisteme ekleneceği bilinmezliğini koruyan farklı bir soru. Şirketin Bitcoin ve Ethereum’u eklemesi beklenirken bir sabit değerli token için de ödeme desteği yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

#5364 Numaralı CryptoPunk NFT’si Ukrayna’ya Bağışlandı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.