Houbi ve Binance 100x Yapan Altcoin’de İşlemleri Askıya Aldı!

«

Houbi ve Binance 100x Yapan Altcoin’de İşlemleri Askıya Aldı!

Dev Bitcoin ve kripto para borsalarından ikisi popüler altcoin Avalanche (AVAX)’e yönelik işlemleri askıya almış görünüyor. Huobi ve Binance, Avalanche çekimlerini askıya aldı. Huobi’den resmi açıklama da geldi.

Huobi ve Binance, Avalanche çekimlerini askıya aldı!

Piyasanın öncü Bitcoin ve kripto para borsalarından olan “Huobi ve Binance” popüler altcoin Avalanche (AVAX)’a yönelik işlemleri askıya aldı. Huobi resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

SEVGİLİ KULLANICILAR, AVAX (AVALANCHE) NODE YÜKSELTMESİ NEDENİYLE HUOBİ GLOBAL, AVAX’IN PARA YATIRMA VE ÇEKME İŞLEMLERİNİ ASKIYA ALDI. İŞLEMLERE, YÜKSELTME TAMAMLANDIKTAN SONRA DEVAM EDECEK. İŞLEMLERİN ASKIYA ALINMASININ NEDEN OLDUĞU RAHATSIZLIKTAN DOLAYI İÇTENLİKLE ÖZÜR DİLER, SABRINIZ VE ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. DAHA FAZLA GÜNCELLEME İÇİN LÜTFEN BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN.

Avalanche, 21 Eylül'de Mainnet'e Geçileceğini Duyurdu!

Dev Bitcoin borsası Binance’nin kullanıcıları ise güçlü kripto para AVAX’ta çekim işlemlerini yapamıyor. AVAX çekimi yapmak isteyen kullanıcılar “AVAX çekimi askıya alındı” şeklinde bir uyarı alıyor.

Popüler altcoin 100 kattan fazla getiri sağladı

Avalanche projesi, Cornell Üniversitesi profesörü Emin Gün Sirer’in liderliğinde oluşturuldu.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *