Kevin O’Leary yatırım yaptığı altcoinleri açıkladı

«

Kevin O’Leary yatırım yaptığı altcoinleri açıkladı

Shark Tank yıldızı ve milyoner yatırımcı Kevin O’Leary, Bitcoin konusundaki fikrini değiştiriyor olabilir. Kevin O’Leary, Bitcoin ve bazı altcoin projelerine yatırım yaptığını açıkladı. İşte Kevin O’Leary’ın kripto para pörtföyü…

Ünlü milyoner yatırımcı Kevin O’Leary: Az miktarda kripto para aldım!

Ünlü milyoner yatırımcı Kevin O’Leary,  uzun süredir kripto paraları eleştiriyor. Kevin O’Leary, üç yıl önce az miktarda kripto para aldığını açıkladı. Kevin O’Leary konuya yönelik şunları söyledi:

KRİPTO PARA CÜZDANIM VAR. GERÇEKTEN SEVİYORUM VE HOŞUMA GİDİYOR. DEĞERİNİN NE KADAR OLDUĞUNA BAKAYIM. BUNUN NASIL OLDUĞUNU SİZE ANLATACAĞIM. BİR GECE MEZUNİYET SINIFINDA HARVARD’DA DERS VERİYORDUM. BENİ KRİPTO PARA YATIRIMCISI OLMAM İÇİN ZORLADILAR. BEN DE ‘BİLİYOR MUSUN, BUNUNLA BİR PROBLEMİM YOK. ASLINDA, 100 DOLARI RİSKE ATACAĞIM. ÜÇ YIL ÖNCE COİNBASE‘DE BULUNAN HER BİR KRİPTO PARAYI SATIN ALACAĞIM.” DEDİM.

Ethereum Bitcoin'e Karşı: ETH/BTC Neden Zayıflık Gösteriyor?

Kevin O’Leary: Bitcoin ve bu 5 altcoin projesine yatırım yaptım!

Kevin O’Leary, eşit miktarda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Stellar Lumens (XLM) aldığını söylüyor. Kevin O’Leary, deneyimin onu Bitcoin hayranı yaptığını da ekliyor. Ancak Kevin O’Leary, geri kalan altcoin projeleri için aynı düşünceye sahip değil. Kevin O’Leary konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ŞİMDİ BUGÜN DEĞERİ NE? UNUTMA, 100 DOLAR KOYDUM. ŞİMDİ DEĞERİNDE 88,97 DOLAR. NE OLDU? NASIL OLUR DA TONLA PARA KAZANMADIM? ÇÜNKÜ TÜM KRİPTO PARALAR EŞİT ŞEKİLDE OLUŞTURULMUYOR. BİTCOİN HARİKA, GERİ KALAN HER ŞEY KRİPTO SAÇMALIĞI….

Sıcak Gelişme: Binance ve Huobi, 100x Yapan Altcoin’de İşlemleri Askıya Aldı!

Ünlü milyoner: Kripto para birimleri hiçbir şey tarafından desteklenmiyor

Kevin O’Leary, kripto para birimlerinin “hiçbir şey tarafından desteklenmediğini” savunuyor. Ayrıca ünlü yatırımcı, yatırımında kaybettiği parayı geri alabilmesi gerektiğine inanıyor. Kevin O’Leary konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ÖYLEYSE BURADAYIM 88,97 DOLAR, PARAMI GERİ ALMAK İÇİN KİMİ ARAYACAĞIM? OH HAYIR, KİMSE YOK. İŞTE SORUN BU… BU HİÇBİR ŞEY TARAFINDAN DESTEKLENMİYOR, SADECE İNANCINIZ TARAFINDAN DESTEKLENİYOR. KRİPTO PARALAR İLE İLGİLİ ZORLUK, BUNUN MÜHENDİSLİK KITLIĞIDIR. BU YÜZDEN BU KRİPTO İŞİNİ GERÇEKTEN SEVMİYORUM. HANGİ KRİPTO PARANIN HAREKET EDECEĞİNİ VE KITLIĞI NASIL YÖNETECEKLERİNİ TAHMİN ETMELİSİNİZ. ANCAK BU GERÇEKTEN KURUMSAL BİR ÜRÜN DEĞİL. AMA KAYBETTİĞİM 11 DOLARI NASIL GERİ ALACAĞIMI GERÇEKTEN BİLMEK İSTERİM. BENİ ARA…

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .