Coinbase Avrupa’nın İlk Fiziksel Destekli Bitcoin ETP’sine Saklama Hizmeti Sunacak

«
Zcash (ZEC) Coinbase’de listeleniyor

Coinbase Avrupa’nın İlk Fiziksel Destekli Bitcoin ETP’sine Saklama Hizmeti Sunacak

Kripto paralar konusunda ihtisaslaşmış varlık yönetim şirketi 21Shares, Bitcoin (BTC) borsa yatırım ürünü için kripto borsa Coinbase tarafından sağlanan saklama hizmetini seçti.21Shares, 1 Temmuz tarihli Coinbase duyurusuna göre yarın piyasaya sürülecek Bitcoin destekli borsa yatırım ürününün güvenliğini sağlamak için Coinbase Custody’yi kullanacak. Türev ürünü, yarın Almanya’nın en büyük ikinci borsası olan Xetra’da piyasaya sürülecek.Ürün, iddiaya göre Avrupa’daki ilk fiziksel destekli Bitcoin ETP’si olma özelliğini taşıyor.

Kripto para türevleri patlama yaşıyor

Kripto para türevleri son zamanlarda sık gelişmeler yaşıyor. 21Shares, şubat sonunda da yine Xetra’da Short Bitcoin adlı bir ters Bitcoin ETP’si başlatmıştı. Aynı ürün, ocak ayında İsviçreli öncü borsa SIX tarafından da listelenmeye başladı..Kripto para borsası OKEx de haziran ayı başlarında Ether (ETH) ve EOS opsiyon sözleşmelerini başlattı.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *