Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$51,125.66
+79.24
Ethereum
$2,961.93
+20.34
Litecoin
$70.16
+1.84
DigitalCash
$30.56
+1.27
Monero
$124.65
+1.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$25.90
+0.28
Dogecoin
$0.09
0

Mark Cuban’ın Yatırım Yaptığı Altcoin Patladı!

0 452

Mark Cuban’ın Yatırım Yaptığı Altcoin Patladı!

Milyarder yatırımcı Mark Cuban’ın Ethereum (ETH) cüzdanının içeriği ve sahip olduğu altcoin miktarı yakın zamanda ortaya çıktı. Mark Cuban’ın kripto portföyünün bir parçası olduğu ortaya çıkan altcoin’lerde biri ise güçlü yükseliyor.

Mark Cuban’ın sahip olduğu altcoin projeleri ortaya çıktı!

Ünlü milyarder Mark Cuban’ın kısa süre önce Twitter’da yaptığı bir paylaşım aslında onun Ethereum cüzdanında hangi kripto paralara sahip olduğunu ortaya çıkardı. Mark Cuban’ın aslında 100 dolar veya daha fazla sermayeye sahip olduğu birkaç kripto para var. Bunlar; Aave, Hex, Serum (SRM) ve Rari Governance Token (RGT)’dir.

Başarılı Trader: Bu Altcoin Sıradaki En Hızlı At! Bu Seviyeleri Görecek

Ayrıca ünlü milyarderin cüzdanında şu kripto paralar bulunuyor; Swaprol Token (SWPRL ) CyperFi Token (CFI), Unilayer (LAYER), Growth (GRO), BOND (BOND), Open Governance Token (OPEN), Trace (TRAC), MASQ (MASQ), Hypno (HYP), HYVE (HYVE), Reserve Rights (RSR), BRADS (BRDS), YTHO (YTHO), Badger (BADGER). Mark Cuban, cüzdanının içeriği ortaya çıktıktan sonra attığı bir tweette “Kesinlikle shitcoin’lerden payımı aldım” dedi.

Mark Cuban dopingiyle bu kripto para fırladı!

Mark Cuban’ın kripto para cüzdanı açığa çıktığından beri, Aave devasa 2021 rallisine devam etti. Hex yana doğru hareket etti ve son 24 saat içinde Rari Governance Token patladı. Kripto paranın fiyatı 3,02 dolara kadar yükseldi ve yüzde 130’a yakın artış yaşadı.

Lider Altcoin Kâhini, Bitcoin ve Ethereum Tahmini ile Fırlayacak Altcoin’leri Açıkladı

RGT, kripto yatırımcılarının risk iştahlarına uygun olarak getiri elde etmelerine yardımcı olan özerk bir çözüm olarak tasarlanan Rari Capital’in yerel tokenidir. Kripto paranın, sahiplerine yönetime ve protokol için yeni girişimlere oy vermenin yanı sıra Rari Capital’deki işlemler için ücretler sunmanın da dahil olduğu birkaç rolü var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.