«

Haftanın en çok kazandıran kripto paraları

Investing.com verilerine göre, piyasa değeri açısından ilk 25 kripto paranın ele alındığı “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizde bu haftanın en çok kazandıran kripto parası %133.08 oranında değer artışı ile Dogecoin (DOGE) oldu. DOGE, yazının yazıldığı anda 0,0716 dolardan işlem görüyordu. Dogecoin’in yükselişinin nedeni Tesla CEO’su Elon Musk’ın arka arkaya attığı tweet’ler oldu.

DOGE’un ardından ikinci kazandıran kripto para ise %82.53 oranla Cardano (ADA) oldu. ADA özellikle son 24 saatte önemli bir çıkış yaşadı ve %15 oranında yükseldi. ADA’yı ise %60.23 oranıyla Maker (MKR) takip ediyor. Maker da yatırımcıların ve analistlerin son zamanlardaki favori token’larından birisi oldu.

Listemizin bir sonraki kripto parası ise Cosmos (ATOM). Altcoin‘lerin yükselişiyle beraber bir çıkış yakalayan kripto para birimi son 7 günde %57.95 oranında değer kazandı.

Listemizin beşinci sırasında ise son günlerin yıldızı Binance Coin (BNB) var. Kripto para birimi son 1 hafta içerisinde yatırımcısına önemli bir kazanç sağladı. BNB, arka arkaya yeni yüksek seviyeler belirleyerek son 7 günde %52.56 oranında değer kazandı. Bu hafta piyasalar genel olarak iyi bir durumdaydı fakat bugün düşüşler meydana gelmeye başladı.

Listenin devamını aşağıdaki görsel üzerinden inceleyebilirsiniz:

Ekran Resmi 2021 02 07 21.03.29

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *