Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$66,539.68
-718.24
Ethereum
$3,452.16
-27.59
Litecoin
$71.18
-1.87
DigitalCash
$26.62
-0.62
Monero
$159.36
-4.06
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$23.96
+0.51
Dogecoin
$0.13
-0

Bu Ay Patlayacak En İyi 5 Altcoin

1 536

Bu Ay Patlayacak En İyi 5 Altcoin.

Ünlü kripto para trader’ı ve analisti Lark Davis, bu ay satın alınacak en iyi altcoin projelerinin adlarını açıklıyor. Lark Davis’a göre, bu kripto paralar güçlü yükselecek.

Lark Davis: Ethereum önümüzdeki haftalarda değerini ikiye katlayabilir

Lark Davis, yeni bir videoda 195.000 YouTube abonesine, Ethereum’un (ETH) güçlü temel katalizörler sayesinde önümüzdeki haftalarda değerini ikiye katlayabileceğini söyledi. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ŞU ANDA ETHEREUM İÇİN FİYAT KEŞFİNE GİDİYORUZ. BU ÇOK HEYECAN VERİCİ BİR DÖNEM VE İŞLER ÇOK ÇOK HIZLI İLERLEYEBİLİR… ETHEREUM, AÇIKÇA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ GELECEK OLAN CME VADELİ İŞLEMLERİNİN LANSMANI DA DAHİL OLMAK ÜZERE ÇOK SAYIDA YÜKSELİŞ KATALİZÖRÜNE SAHİP. GALAXY DİGİTAL ETHEREUM FONU BAŞLIYOR VE KURUMLARA ETHEREUM’A DOĞRUDAN YATIRIM YAPMANIN BÜYÜK BİR YOLUNU SUNUYOR. GRAYSCALE, ETHEREUM’U TEKRAR SATIN ALMAYA BAŞLADI VE ASLINDA O KADAR POPÜLER Kİ GRAYSCALE YATIRIMCILARI BİTCOİN’DEN DAHA FAZLA ETHEREUM SATIN ALIYOR.

Popüler Analist: Bitcoin, Ripple ve Ethereum Şimdi Bu Seviyelere Gidiyor!

Lark Davis: Popüler altcoin Elrond (EGLD) büyük yükselecek

Analistin listesinde ikinci sırada gelen kripto para, yüksek verimli Blockchain projesi Elrond (EGLD)’dur. Lark Davis, protokolün Maiar cüzdanını piyasaya sürmesinden sonra büyük bir ay geçirebileceğini söyledi. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

MAİAR, KRİPTO ALIP SATMANIZA İZİN VEREN ELROND’UN SÜPER KULLANICI DOSTU BİR CÜZDAN UYGULAMASIDIR. AYRICA, ÇEŞİTLİ DEFİ (MERKEZİ OLMAYAN FİNANS) ÜRÜNLERİYLE ETKİLEŞİME GİRMENİZE İZİN VERECEK… HEM KRİPTO CÜZDANI HEM DE ÖDEME UYGULAMASI. ŞİMDİ LANSMANDAN SONRAKİ DÖRT GÜN İÇİNDE, ELROND’DAKİ TOPLAM İŞLEM SAYISI İKİ KATINA ÇIKTI. ŞİMDİDEN YÜZ BİNLERCE İNDİRME VAR.

Lark Davis, Blockchain ağı Cosmos’ta (ATOM) da yükselişte!

Lark Davis ayrıca birlikte çalışabilir Blockchain ağı Cosmos‘ta (ATOM) da yükselişte. Usta analist kripto paranın kendi ekosistemini sessizce kurduğu için radarın altında uçtuğunu söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

PİYASADAKİ EN BÜYÜK KRİPTO PARALARIN ÇOĞU ASLINDA COSMOS TENDERMİNT SDK KULLANILARAK İNŞA EDİLDİ VE COSMOS’U KRİPTO ALANINDA SÜREKLİ BÜYÜYEN BİR EVRENİN MERKEZİ HALİNE GETİRDİ. VE ŞU ANDA COSMOS İÇİN GELEN BÜYÜK HABER, STARGATE YÜKSELTMESİNİN BAŞLATILMASI… BLOCKCHAİN’LERİN BİRBİRLERİYLE KONUŞMASI GEREKİYOR. STARGATE YÜKSELTMESİ, TÜM TENDERMİNT TABANLI ZİNCİRLERİN BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRLİK AÇISINDAN BÜYÜK BİR ADIM ATABİLECEĞİ ANLAMINA GELİYOR.

Usta Analist: Roketlediler! Bu 7 Altcoin 1.000x Yapacak

Lark Davis: Cardano (ADA) için sınır gökyüzü!

Lark Davis’e göre bu ay satın alınacak dördüncü altcoin, Ethereum rakibi Blockchain’lerde bir token ekonomisi başlatmayı planladığı için Cardano (ADA). Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BU TOKENLERİN FIRLATILMAYA BAŞLADIĞINI GÖRDÜĞÜMÜZDE, SINIR GÖKYÜZÜ… ŞUBAT VE MART, CARDANO İÇİN BÜYÜK AYLAR. ÇÜNKÜ AKILLI SÖZLEŞMELER DEVREYE GİRDİĞİNDE VE ŞU ANDA ETHEREUM GAS ÜCRETLERİNİN NE KADAR ACI VERİCİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ İÇİN… CARDANO İÇİN BÜYÜK AYLAR, KESİNLİKLE BURADA RAKİPLERİN DEVREYE GİRİP İZ BIRAKMALARI İÇİN BİR FIRSAT.

Lark Davis: Polkadot’ta 100 dolar neredeyse oldukça muhafazakar bir tahmin

Lark Davis’in listesindeki son kripto para, “bir Blockchain’in mutlak canavarı” olarak bahsettiği Polkadot’tur (DOT). Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BU ŞEY ÇOK DAHA YÜKSEĞE ÇIKACAK. ASLINDA, POLKADOT EKOSİSTEMİ İÇİN OLUP BİTEN HER ŞEYİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURURSAK, 100 DOLAR NEREDEYSE OLDUKÇA MUHAFAZAKAR BİR TAHMİN GİBİ GÖRÜNÜYOR. ÇÜNKÜ 20 DOLARA GERÇEKTEN ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE TIRMANMAYI BAŞARDI.

Başarılı Trader: Bu Altcoin Sıradaki En Hızlı At! Bu Seviyeleri Görecek
1 yorum
  1. […] üzerine çıktı, ancak boğalar kırılmayı sürdüremedi. Bu, kar alımını çekti ve altcoin 7 Şubat’ta 20 günlük EMA’nın (439 dolar) altına […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.