Gene Simmons : Ripple ve diğer altcoinlerden satın aldım

«

Gene Simmons : Ripple ve diğer altcoinlerden satın aldım

Ünlü rock grubu Kiss’in solisti ve bir kripto hayranı olan Gene Simmons, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple (XRP) ve Dogecoin de dahil olmak üzere birçok kripto parada yükselişe geçti. Gene Simmons, birkaç altcoin projesinden satın aldığını açıkladı.

Gene Simmons, bu altcoin projelerinde yükselişe geçti!

Rock efsanesi ve Bitcoin (BTC) gibi kripto para birimlerinin bilinen bir hayranı olan Gene Simmons, birkaç altcoin’den satın alarak kripto para piyasasındaki boğa duruşunu yeniden teyit etti. Ünlü rock grubu Kiss’in solisti Gene Simmons, 1 Şubat’ta attığı bir tweette “DOGE ve XRP aldığını” açıkladı. Bu açıklamanın ardından iki altcoin’inde fiyatı fırladı. Gene Simmons ne kadar yatırım yaptığını söylemedi ve açıklamasının bir tavsiye olmadığını da vurguladı. Gene Simmons konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gene Simmons Bitcoin, Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) gibi büyük kripto para birimlerini de satın aldığını ve satın almayı planladığını öne sürdü. Gene Simmons, kripto para birimlerini destekleyen önemli bir ünlü ses olarak ortaya çıktı. Gene Simmons, 2017 yılında yatırım stratejisinin bir parçası olarak Bitcoin ile ilgilendiğini söyledi. Gene Simmons konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİTCOİN İLE İLGİLENİYORUM, ANCAK YALNIZCA YATIRIM BULMACASININ BİR PARÇASI OLARAK…

Ünlü rock grubu Kiss’in solisti, DOGE ve XRP satın aldı!

Gene Simmons’ın DOGE ve XRP’ye yatırım yapma hamlesi, her iki kripto para biriminde de büyük bir boğa koşusu olduğu zamana denk geliyor.

Başarılı Trader: Bu Altcoin Sıradaki En Hızlı At! Bu Seviyeleri Görecek

DOGE ise 12x’lik muhteşem bir ralliye imza attı. Yazım sırasında XRP, son 24 saatte %46’nın üzerinde artışla 0,66 dolardan işlem görüyor. DOGE ise son 24 saat içinde yaklaşık %46 oranında artışla 0,04 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *