Vebitcoin Yarışmayla 9999 Ripple Dağıtıyor

Vebitcoin Yarışmayla 9999 Ripple Dağıtıyor

«
Vebitcoin Yarışmayla 9999 XRP Dağıtıyor

Kripto para borsaları arasındaki rekabet hız kesmeden devam ediyor. Rekabete yeni bir soluk getiren borsaysa Vebitcoin!

2017 tarihiden itibaren hizmetlerine başlayan kripto para borsası, toplamda 9999 Ripple dağıtacak. Kullanıcılar arasında yarışma usulüne dayanan fikirde, Ripple’ye ilgi gösterilmesi beklentisi mevcut.

Yarışma kapsamında dağıtılacak olan ödüller, toplamda 9.999 adet olacak. Kripto para borsası bu hamlesiyle birlikte daha fazla kullanıcıya ulaşmak istiyor. Açıldığı günden bugüne kadar en sansasyonel hamlesi olarak Ripple dağıtımı gerçekleştiren Vebitcoin şimdiden çok sayıda yeni üye edindi.

Vebitcoin’i Anlatma Karşılığında Ripple

Vebitcoin kripto para borsası, katılımcılardan en az 2 dakikalık video çekmelerini istiyor.

Çekilen videoda Vebitcoin anlatılacak. Sonrasında bu videolar, Youtube’a yüklenecek ve Youtube linki [email protected] adresi üzerinden Vebitcoin’le paylaşılacak.

Videolar, Vebitcoin Twitter hesabından paylaşılacak. Yayımlanan videolar, beğeni ve RT sayılarına göre değerlendirilecek. Yapılan yarışma sonucunda seçimler yapılan videoların etkileşimiyle belli olacak.

Birinci olan video – 999 Ripple

İkinci olan video – 499 Ripple

Üçüncü olan video – 299 Ripple ödüle hak kazanmış sayılacak.

Yarışmaya katılan herkes şartsız olarak 15 Ripple kazanacak.

Yarışma Katılım Şartları Neler?

Video çeken üyelerin mutlaka Vebitcoin hesabı olması ve bu hesabı onaylamaları gerek.

Çekilen videonun ardından Youtube yükleneceği bilgisini paylaşmıştık. Videonun linkiyle birlikte [email protected] adresine gönderilecek. Aynı zamanda mailde Twitter kullanıcı adı, hesaptaki tanımlı e-mail adresi ve numaralar yer alacak.

Videoların tüm hakları Vebitcoin’e ait olacak şekilde yarışma şartları oluşturulmuş durumda.

Katılım tarihi 10 Ekim 2018 ve 29 Ekim 2018 olarak kabul ediliyor.

Kazananlar 5 Kasım 2018 saat 14.00’te Vebitcoin resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalar sonucunda belirli olacak.

Başvuru herkes tarafından gerçekleştirilebilir. Harici olarak herhangi bir olumsuz durum belirtilmedikçe yukarıdaki şartlar geçerli olur.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Can Yaşa Hakkında

avatar

Can Yaşa

Kripto para sektöründe içerisinde 2 yıldan uzun süredir bulunan Can, sektörde edindiği bilgi, tecrübe ve deneyimlerini farklı insanlara aktarmak için Haber Koin'inin kuruculuğunu üstlenmiştir. [email protected]

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *