Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$69,325.97
+459.29
Ethereum
$3,882.31
+6.44
Litecoin
$84.97
+0.94
DigitalCash
$30.58
+0.66
Monero
$143.39
+0.11
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.81
-0.57
Dogecoin
$0.17
-0

SEC İle Ripple Arasında Devam Eden Davada Yeni Gelişmeler

0 295

SEC ile Ripple tarafı arasında aylardır süregelen davada yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Şimdi de davanın Şubat ayına ait takvimi ile ilgili detaylar paylaşıldı. Buna göre Şubat ayında davaya ilişkin önemli olaylar yaşanması bekleniyor. İşte detaylar..

Davada Önümüzdeki Ay Yaşanacaklar

2020 yılının Aralık ayından bu yana devam eden davada önümüzdeki ay yaşanacaklar açıklandı. Buna göre ilk olarak aylardır devam eden keşif sürecinin Şubat ayı içerisinde tamamen sonlanacağı belirtiliyor. Aslında bu durum da davanın aslında şimdi başlayacağı anlamına gelmekte.

Hatırlanabileceği üzere mahkeme geçtiğimiz haftalarda verdiği kararla SEC’nin eski yöneticisi olan William Hinman’ın Ethereum için yaptığı kurum içi konuşmaların ve taslakların Ripple tarafına iletilmesi kararı verilmişti. Ripple tarafının savunması açısından büyük bir öneme sahip olan bu konuşmalar Ethereum’un bir menkul kıymet olmadığını içeriyor. Bu yüzden Ripple tarafı, XRP”nin de aynı statüde bulunduğunu ve kendilerine bir uyarı yapılması gerektiğini belirtmekte.

SEC tarafının kurum içi konuşmalar ve diğer detaylar için 17 Şubat gününe kadar savunma hazırlama hakkı bulunuyor. O tarihte yapılacak savunmaya Ripple tarafından ise son günü 25 Şubat olacak şekilde bir cevap hakkı doğacak.

Uzun bir süredir devam eden dava XRP tarafında büyük bir belirsizliğe neden olmuştu. Kurumsal yatırımcıların çeşitli anlaşmaları devam etse de bireysel yatırımcıları çekmekte zorlanan XRP projesi şu anda 0.64 dolarlık bir değere sahip. Son 24 saati %5 çıkış ile sürdüren proje en büyük 8. kripto para birimi konumunda.

The Beatles Özel Ürünleri NFT Halinde Satışa Hazırlanıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.