Ripple Ceo : Mevcut Kripto Paraların Sadece %1 Kalacak

«

Ripple Ceo : Mevcut Kripto Paraların Sadece %1 Kalacak .

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un yeni bir tahminine göre, tüm kripto para birimlerinin% 99’u sıfıra gidecektir .

Bir  röportajda 5 Kasım da yayımlanan Bloomberg ile Garlinghouse  haberine göre tüm kripto sadece% 1 burada kalıcı olduğuna dair açıklama yaptı . Şimdiye kadar çok fazla kripto para birimi olduğunu iddia etti.  Ripple CEO’su, çok az sayıda kripto projesinin, oyunun değişeceğini ve gerçek müşteriler için gerçek sorunları çözmeye odaklanacağından on yıllar içinde önemli ölçüde artacağını belirtti.

“Ne zaman yeni bir pazar varsa, o pazarın içine giren ve bir sorunu çözebileceklerini, müşteri ihtiyaçlarını karşılayabileceklerini göstermeye çalışan birçok insan var.”

SWIFT’in “işlem oynaklığını” eleştirme

Röportajda Garlinghouse ayrıca, böyle bir olgunun “zamanın ve oynaklığın hesaplanması” anlamına geldiğini belirterek “İşlemler arası değişkenlik” olarak adlandırılan ve Dünya Çapında Bankalararası Finansal Telekomünikasyon Derneği’ni (SWIFT) de eleştirdi.  Son gerekçe makalesi , XRP gelişmiş volatilite maruz kaldığında Ripple tarafından yayınlanmıştır, Garlinghouse XRP ‘de belirteç vardır “Tipik bir fiat SWIFT ödeme 1/10 volatilite poz.” Temmuz 2019 yılında SWIFT açıkladı anlık ödeme pilotu en hızlı alarak 13 saniye kala, 25 saniye kadar alarak ödemeleri gerçekleştirilen iddia etti.

Bir Cevap Yaz

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için ermelih@haberkoin.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *