Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$62,957.55
+2918.46
Ethereum
$3,362.09
+169
Litecoin
$70.54
+0.83
DigitalCash
$26.93
+0.86
Monero
$157.65
+1.04
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.99
+0.63
Dogecoin
$0.12
+0.01

Popüler Altcoin Tüm Zamanlar Rekoru Kırdı

0 610

Popüler Altcoin Tüm Zamanlar Rekoru Kırdı

NFT’lerin popülerliği ve zincirler arası birlikte çalışabilirlik son derece önemli hale geldi. Böyle olunca da bir token ivme kazandı.

Popüler Altcoin Rekor Kırdı

Dijital teknoloji ve internet dünyanın dört bir yanından insanları birbirine bağladığından ve bizi küresel bir topluma dönüştürdüğünden, video oyunları ve çevrimiçi oyunlar, son otuz yılda gezegendeki en büyük endüstrilerden biri haline geldi.

Merkezsizlik ve blok zinciri teknolojisi, bir ekosistemi çalıştırmanın ve inşa etmenin dönüştürücü yeni bir yolu olarak güç topluyor. Bu nedenle Ultra (UOS), son aylarda ivme kazanan oyun odaklı bir proje.Blockchain tabanlı bir PC oyun dağıtım platformu olan Ultra, oyuncular ve oyun geliştiricileri için oluşturuldu. Kullanıcıların oyunları ve oyun içi öğeleri yeniden satma yeteneği de dahil olmak üzere birden fazla gelir akışı geliştirmesine olanak tanıyor.Projenin geliştiricileri, daha iyi kaynak tahsisi yoluyla ücretsiz kullanıcı hesabı oluşturma ve daha yüksek işlem hacmi sunmak için tasarlanmış EOSIO blok zincirinin özelleştirilmiş bir sürümünü oluşturdu.

Devasa Artış

Cointelegraph Markets ve TradingView’den gelen veriler, UOS’un geçen ay %225 arttığını, fiyatın 1 Şubat’ta 0.132 dolardan 22 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.42 dolara yükseldiğini gösteriyor.

Altcoin

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, UOS işlem hacmi Bithumb’daki listelemesinin ardından 21 Şubat ve 22 Şubat tarihlerinde 31 milyon $’a ulaştı.

NFT Popülaritesi, Ultra’ya Destek Sağlıyor

Misli olmayan tokenlar, şu anda kripto para biriminde en hızlı büyüyen trendlerden biridir ve UOS, büyümelerinden yararlanmıştır. Ultra’daki geliştiriciler, benzersiz oyun içi öğelerin birden fazla piyasada ve sonunda merkezi olmayan borsalarda yeniden satılmasını sağlayabildikleri için NFT’lerin altında yatan teknolojiye odaklandılar.

Blockchain platformları arasındaki birlikte çalışabilirlik, kripto ekosisteminde de önemli bir konudur ve Ultra’daki ekip, Ethereum üzerinde çalışma yeteneğini koruyacak yeni bir ana ağ geliştiriyor ve beta test ediliyor.

UOS, EOSIO blok zinciri ile birlikte çalışabilirken, Ultra geliştiricileri, NFT’nin The Sandbox (SAND) ve Elrond (EGLD) dahil olmak üzere diğer birçok blok zinciriyle birlikte çalışabilirliğini de araştırıyor. Proje ayrıca Theta ile canlı yayın akışı ve zincirler arası NFT transferlerini mümkün kılacak gelişen bir ortaklığa sahip.

Oyun devi Ubisoft ile olan ana ortaklığının yanı sıra, yarı iletken üreticisi AMD ve Atari gibi dünya çapında tanınan şirketlerle yapılan son ortaklıklar da 2021’de UOS fiyatının yükselmesine yardımcı oldu.

Büyük isim ortaklıkları, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve NFT sektörünün büyümesi, kripto para birimi piyasasındaki yükseliş momentumundan yararlanmak için Ultra iyi bir konuma sahip.

Oyun sektörünün öngörülebilir gelecekte üstel büyümesini sürdürmesi bekleniyor. Blockchain oyunları daha popüler hale geldikçe, UOS ilk hamle avantajına sahip olmaktan faydalanabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.