Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$50,735.58
-553.76
Ethereum
$2,918.85
-59.23
Litecoin
$69.14
+0.42
DigitalCash
$29.42
-0.07
Monero
$123.29
+1.73
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$25.25
-0.48
Dogecoin
$0.08
0

Popüler Altcoin Bu Seviyelere Sıçrayacak

0 412

Popüler Altcoin Bu Seviyelere Sıçrayacak

Popüler altcoin Chainlink (LINK), Ağustos ayında 20 dolar civarında zirveye ulaştıktan sonra güçlü bir düşüş yaşadı. Kripto para, 8 dolar gibi düşük bir seviyeden işlem gördü, bu da LINK’in %60 oranında düştüğü anlamına geliyor. Peki LINK’in sıradaki adımı nedir? Usta 2 analist Chainlink tahminlerini paylaştı…

Loma: Popüler altcoin Chainlink “döngü düşüklerini” görebilir!

Bazı analistler,kripto paranın önemli seviyeleri geri kazanmasıyla, Chainlink’in yakın gelecekte yükselişini sürdürmeye hazır olduğunu söylüyor. Loma isimli popüler analist, kısa süre önce LINK için aşağıdaki grafiğini paylaştı ve “döngü düşüklerinin” kripto para birimi için geçerli olabileceğini belirtti. Analist konuya yönelik şunları söyledi:

DÖNGÜ DÜŞÜKLERİ CHAİNLİNK‘TE OLABİLİR. EN İYİ DEFİ COİN’LERİNİN ÇOĞUNUN PARLAKLIĞINI YİTİRDİĞİNİ GÖRMEK, BANA CHAİNLİNK’İN SPOT IŞIĞINDA BİRAZ ZAMAN ALACAĞINI DÜŞÜNDÜRÜYOR. ŞU ANDA DİRENİŞTE VE BAZI SEVİYELERİ GEÇMESİ BEKLENİYOR. BENCE BTC VE ETH YİNE ÖNE ÇIKIYOR.

Smart Contracter: LINK 12,5 dolar ve ötesine taşınmak üzere

Başka bir analist ise LINK’in mevcut seviyelerden daha yükseğe çıkmasını bekliyor. Smart Contracter isimli usta analist, LINK’in 12,5 dolar ve ötesine taşınmak üzere olduğunu vurguluyor. Smart Contracter konuya yönelik şunları söyledi:

LINK DAHA YÜKSEK SEVİYELERE ÇIKMAYA ÇALIŞIYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR, HENÜZ UYGUN BİR DİPTE SATILMIYOR, ANCAK İYİ BİR SIÇRAMA İÇİN BİR DURUM OLUŞTURULABİLİR. LINK’TE GÜZEL %14’LÜK BİR HAREKET GELİYOR. ALTCOİN’DE YÜKSELİYORUM AMA SADECE KISA VADEDE, BUNUN HENÜZ “THE” DİP OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM.

Smart Contracter, 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü. Örneğin; Bitcoin‘in bu yılın başlarındaki rallisi ve Şubat ayının ortasında kripto pazarındaki düşüş çağrısı gibi. Analist bu tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Tüm gözler Bitcoin’de!  Yükseliş devam edecek mi?

Analistlere göre, Chainlink’in kendi teknik metrikleri boğa olsa da Bitcoin yükselişine devam etmedikçe çok fazla yukarı doğru hareket etmesi pek mümkün değil. Ancak analistlere göre, son gelişmeler ışığında Bitcoin yakın gelecekte kazanımlarını yukarı doğru genişletebilir. Bu gelişmeler şunlardır: Birincisi, geçtiğimiz hafta önde gelen bir fintech şirketi olan Square’in bilançosu için 50 milyon dolar değerinde BTC satın aldığı ortaya çıktı.

Square ve Twitter’a aynı anda başkanlık eden Jack Dorsey, daha önce Bitcoin’i internetin bir para birimi olarak adlandırmıştı. Ayrıca ABD’de teşvik görüşmeleri yeniden başlatıldı. Analistler, başka bir teşvik paketinin ABD dolarının düşmesiyle sonuçlanacağını ve bunun da BTC ve altın gibi varlıkların yükselmesien neden olacağını düşünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.