Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$70,729.29
+115.48
Ethereum
$3,520.91
-57.65
Litecoin
$97.64
+0.71
DigitalCash
$37.09
+0.07
Monero
$133.95
+1.05
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$33.55
-0.36
Dogecoin
$0.20
0

Kripto Cüzdanları MyCrypto ve Amboya Yeni Özellikler Ekledi

0 331

Kripto Cüzdanları MyCrypto ve Amboya Yeni Özellikler Ekledi .

Kripto para cüzdanı MyCrypto ve kısa süre önce satın aldığı bir diğer kripto cüzdanı Ambo yazılımları için önemli güncellemeler duyurdu. diğer yeniliklerin yanı sıra bir çoklu hesap yönetim sistemi ekledi.

Köklü bir değişim

MyCrypto’nun yazılımı yeni bir kullanıcı arayüzü ve yeni bir ana sayfa, gösterge paneli, ekran kilidi, güncellenmiş bir adres defteri ve giden işlem prosedürü ile köklü bir değişim geçirdi.

Bu yeni özelliklerin cüzdanın sadece beta (erken erişim) sürümünde kullanıma açık olduğunu ve ne zaman yayınlanayacağına dair kesin bir tarih olmadığını da belirtmek gerek.

MyCrypto ve Ambo ile ilgili görsel sonucu

Ambo’nun ademimerkeziyetçi borsa entegrasyonu

MyCrypto tarafından Ocak ayında satın alınan kripto para cüzdanı Ambo da, özelliklerinin köklü bir değişim geçirdiğini duyurdu. Cointelegraph ile paylaşılan basın bülteninde henüz belirtilmemiş “yatırımları korumak için akıllı özelliklerden” ve veri odaklı grafiklerden bahsediliyor.

Basın bültenine göre Radar Relay, Kyber Network, Bancor ve Uniswap ile yapılan entegrasyon sayesinde, Ambo kullanıcıları artık 700’den fazla farklı ticari tokene erişebiliyor.

Binance’in sahip olduğu dijital para cüzdanı Trust Wallet, macOS için bir masaüstü uygulaması çıkarmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.