«

Ethereum Balinalarının sayısı artıyor.

Veri sağlayıcısı Glassnode tarafından paylaşılan veriler, daha fazla kullanıcının Ethereum (ETH) pazarına girdiğini ve Ethereum’un yükselişte olmasına rağmen kriptolarını saklamak için cüzdanlara yöneldiğini belirtiyor.

10.000’den fazla Ethereum tutan cüzdanların sayısı arttı!

Glassnode, içinde 10.000’den fazla token bulunan ETH cüzdanlarının sayısında artış olduğunu bildirdi. Son tweet’te paylaşılan verilere göre, bu cüzdanların sayısı 1.062’ye ulaştı – bu, son 3 ayın en yüksek değeri.

Bunun dışında Glassnode’a göre sıfır olmayan ETH cüzdanlarının miktarı 50 milyonu aştı. Ethereum ortalama hashrate değeri de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 270.629.263.696.999.625’e ulaştı. Yükselen hashrate, madencilik ağının büyümesini ifade eder; ağın güçlü ve sağlıklı olduğunu gösterir.

ETH son zirvesinden bu yana yüzde 20 değer kaybetti

Yazım sırasında ikinci en büyük kripto para birimi olan ETH 538 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bununla birlikte, geçen hafta Ethereum; 2018’in başından bu yana görülmemiş yeni bir zirveye – 619 dolar seviyesine ulaşmayı başarmıştı.

1 haftalık ETH grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

BTC’yi 19.000 doların üzerine atan son ralli, aralarında ETH ile birlikte birden fazla altcoin’in bulunduğu bir dizi coin’i de yukarı doğru itti. Ayrıca Ethereum için son zamanlarda daha iyi bir haber gündemdeydi – ETH 2.0 için gereken miktar ağa yatırıldı. Kullanıcıların her biri en az 32 ETH’yi ağa stake etti ve gereken 540.000’den fazla coin miktarı sağlandı. Şimdi, daha önce açıklanan yol haritasına göre, ETH 2.0’in ilk aşamasının 1 Aralık’ta başlaması bekleniyor.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *