random-post
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Telegram
Ara

Elon Musk, Ethereum Hakkındaki Düşüncelerini Paylaştı

«

Elon Musk, Ethereum Hakkındaki Düşüncelerini Paylaştı

Tesla CEO’su ve kurucu ortağı Elon Musk, yaptığı açıklamayla Ethereum (ETH) ağına ne destek ne de köstek olduğunu söyledi.4 Temmuz tarihinde attığı tweet’te, “Ethereum üzerine hiçbir şey geliştirmiyorum. Ne ona karşıyım ne de onun yanındayım. Kullanmıyorum ve sahip de değilim” açıklamasında bulundu.

Teknoloji mogul bir film yıldızının kripto tweet’ine cevap verdi

Musk’ın tweet’i, film yıldızı William Shatner’ın 2 Temmuz tarihli tweet’ine cevap niteliği taşıyordu.Shatner, kripto topluluğuna “Cryptonians!” diye hitap ederek şunları söyledi:

“Arkadaşlarım Vitalik Buterin ve Elon Musk, Ethereum üzerinde ne inşa edeceklerine karar vermeye çalışıyorlardı. Bekledim de bekledim. Sonunda kendim bir şeyler yapmaya karar verdim. Bana katılın!”

Shatner, yakın zamanda gerçekleştirdiği bir röportajda bahsettiği üzere, kripto para ve blockchain hakkında sıklıkla yorum yapıyor. Diğer taraftan Musk ise, elindeki Bitcoin miktarını itiraf ettiğinde, sadece 0,25 BTC’si olduğunu söylemişti. Sektör hakkında da birkaç yorum yapmıştı.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *