Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$51,636.82
+562.38
Ethereum
$3,022.42
+63.89
Litecoin
$70.05
+0.39
DigitalCash
$29.90
-0.47
Monero
$124.28
-0.38
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$26.18
+0.33
Dogecoin
$0.09
0

Chainlink’te (LINK) Golden Cross Oluştu!

0 380

Chainlink’te (LINK) Golden Cross Oluştu!

Analiste göre, Chainlink (LINK)’in dört saatlik grafiğinde oluşan “golden cross”, piyasa değerine göre en büyük dokuzuncu kripto para biriminin yükselişine işaret ediyor.Analist Yashu Gola’ya göre geriye dönüp bakıldığında, bir varlığın kısa vadeli hareketli ortalaması uzun vadeli hareketli ortalamasının üzerine çıktığında bir “golden cross” belirir. İdeal olarak traderlar, yükseliş eğilimlerini belirlemek için 50 günlük MA ile 200 günlük MA arasında bir geçişi referans göstergesi olarak ele alırlar. Bu sırada, bir varlığın 20 dönemlik MA’i, 50 dönemlik MA’inin üzerinde kapandığında, traderlara piyasada satın alım duyarlılığının sinyalini veriyor.

“Bullish” Chainlink grafiği

NewsBTC analisti Yashu Gola’ya göre LINK/USD kuru gün içinde en yüksek 30.89 dolara yükselirken 20-50 golden cross kaydedildi. Bir önceki dipten ölçüldüğünde, paritenin yukarı yönlü fiyat hareketi fiyatı yüzde 53,24 artırdı. Bunu küçük bir düzeltme izledi, ancak kısa vadeli yükseliş eğilimi sağlam görünüyordu.

LINK, daha önce 24 Şubat’taki kırılma girişimlerini sınırlayan 29.75 dolar civarında bir direnç hedefi buldu. Bununla birlikte, kripto para biriminin rallisi bu sefer iyimser temeller ile devam etti. Analiste göre tersine, 29.75 dolardan bir geri çekilme, LINK’in destek için 20-EMA’e düşme riskini alırken, 50-SMA aşağı yönlü hedef olarak görülüyor. Analiste göre herhangi bir düşüş, yatırımcıların “short” pozisyonlarını 22.69’a yakın bir önceki destek hedefine doğru açmalarına neden olabilir.

Oracle güncellemesi, BlockFi desteği

Chainlink piyasalarındaki ralli, Oracle ağını iyileştirmeyi amaçlayan bir zincir dışı raporlama protokolü (OCR) geliştirdiğini duyurmasıyla da ortaya çıktı. Bu gelişmeye dair şöyle bir açıklama bulunuyor:

“TÜM NODE’LAR, EŞLER ARASI BİR AĞ KULLANARAK İLETİŞİM KURUYOR. İLETİŞİM SÜRECİNDE, HER BİR NODE’UN FİYAT GÖZLEMİNİ RAPORLADIĞI VE İMZALADIĞI HAFİF BİR KONSENSÜS ALGORİTMASI ÇALIŞTIRILIR. DAHA SONRA TEK BİR TOPLU İŞLEM İLETİLEREK ÖNEMLİ MİKTARLARDA GAS TASARRUFU SAĞLANIR.”

Bu sırada, LINK token’larını desteklediğini açıklayan BlockFi’ın duyurusu da LINK için daha fazla yükselişe işaret etti. BlockFi’ın desteğini açıklamasıyla firma LINK sahiplerinin token’larını BlockFi havuzuna yatırarak yüzde 5,5 yıllık getiri elde etmelerini sağlıyor. Faizler, Chainlink token’ları ile ödeniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.