Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$50,765.94
-314.34
Ethereum
$2,925.58
-28.52
Litecoin
$69.37
+0.96
DigitalCash
$29.52
+0.26
Monero
$123.94
+1.2
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$25.37
-0.26
Dogecoin
$0.08
0

Cardano kurucusundan iddalı açıklamalar geldi!

0 277

Cardano kurucusundan iddalı açıklamalar geldi!

Güçlü altcoin Cardano, ağ geliştirme ekibinin bazı önemli hedeflere ulaşmasıyla bu yıl iyi performans gösteren bir kripto para oldu. Bunlardan biri, Cardano ağında stake pools ve staking ödülleri çağını başlatan Shelley yükseltmesidir. Sahne arkasında Cardano’nun kurucu Charles Hoskinson liderliğindeki denetim ekibi, ağ ve onun yerel kripto parası ADA için dünyayı dolaşıyor. Ekibin odaklandığı bölgeler arasında kilit ülke Afrika oldu.

ADA/USD fiyat grafiği – Kaynak: TradingView

Charles Hoskinson: Cardano yakında birkaç anlaşma daha duyurabilir

Afrika, muazzam potansiyeline rağmen uzun süredir görmezden gelinen bir ekonomik alan. Charles Hoskinson, kıtanın keşfedilmemiş potansiyelini fark ediyor gibi görünüyor ve bundan tam anlamıyla yararlanacak. Etiyopya ile başlıyor. Charles Hoskinson’a göre, Cardano‘nun zor bir yılda anlaşmaları müzakereden duyuruya itebilmesi, ekip için oldukça büyük bir başarı. Charles Hoskinson, Cardano’nun yakında Etiyopya’da ciddi anlaşmalar yapmasını beklediğini söyledi. Bu açıklamalara göre, Cardano’nun Afrika’daki genişlemesinde hedeflediği tek ülke Etiyopya olmayabilir. Charles Hoskinson’a göre, proje önümüzdeki haftalarda veya aylarda birkaç anlaşma daha duyurabilir.

Büyük Geri Çekilmelerin Yaşandığı Piyasada Bitcoin, Ethereum ve Chainlink Nasıl Performans Gösterecek?

Charles Hoskinson: Kıta 2030’dan önce ciddi bir küresel ekonomik blok haline gelecek

Charles Hoskinson’ın emin olduğu bir şey, Afrika’nın en azından ekonomik büyüme ve pazarın genişlemesi açısından önemli bir yere gittiğidir. Charles Hoskinson, kıtanın 2030’dan önce ciddi bir küresel ekonomik blok haline gelmesini bekliyor. Uzmanlara göre, Afrika’nın son zamanlarda kripto para kullanımını arttığını düşünürsek bu adil bir tahmin.

Bu hızda Charles Hoskinson’a göre, Afrika önümüzdeki on yıl içinde bol miktarda büyüme ve fırsat görecek.  Birincisi DeFi, kripto paraların milyarlarca güçlü nüfus arasında daha popüler hale gelmesiyle önümüzdeki yıllarda Afrika’da ciddi ilgi görecek. Charles Hoskinson’a göre, finansal alternatiflerdeki yenilikler de bu büyümeye katkı sağlayacak. Aslında Afrika, 10.000 doların altındaki kripto para transferlerinde şimdiden zirvede.

Cardano Ağı Afrika'ya Açılıyor!

Charles Hoskinson: Cardano, Afrika’nın yanı sıra batı pazarlarını da araştırıyor

Cardano, Afrika’nın yanı sıra, yetenekli ağının gücünü tanıtmak için batı pazarlarını da araştırıyor. Ancak kripto para, bu konuda tam anlamıyla başarılı olamadı. Charles Hoskinson, Cardano’nun bazı Batılı partilerin uygulanabilir ekonomik planlara açık olmaması nedeniyle henüz kapatılmamış 100’den fazla anlaşması olduğunu söylüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.