Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$51,215.60
-292.34
Ethereum
$2,958.10
+25.27
Litecoin
$68.52
+0.13
DigitalCash
$29.27
-0.11
Monero
$122.96
-0.7
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$25.73
-0.07
Dogecoin
$0.08
0

Cardano (ADA) 1 Mart’da güncellemeye gidecek

1 456

Cardano (ADA) 1 Mart’da güncellemeye gidecek

Cardano (ADA) geliştiricilerinin IOHK’den yaptığı en son resmi duyuru, tüm şüpheleri ortadan kaldırdı. Mary hard fork’u 1 Mart 2021’de blockchain’e yerel token ve çoklu varlık desteği getirecek.Cardano kurucusu Charles Hoskinson, hard fork’un 1 Mart’ta gerçekleşmesini beklediklerini söylemişti. Ancak resmi herhangi bir açıklama yapılmamıştı.IOHK tarafından yayınlanan en son Twitter gönderisine göre ekip, Mart hard fork ana ağının aktivasyon tarihi olarak 1 Mart’ı onayladı. Ağ güncellemesi, 251 numaralı epoch’ta, Türkiye saati ile 2 Mart 00:44:51’de yayınlanacak.

 

Güncelleme Hardfork Combinator tarafından etkinleştirileceğinden, Cardano’da (ADA) zincir bölünmesi beklenmiyor. Daha önce Mary halka açık test ağına konuşlandırılmıştı. Şimdi, üç haftadır test ortamında çalışır durumda.Mary güncellemesi yerel Cardano (ADA) tabanlı token’ları tanıtıyor. Bazı ADA staking operatörleri, yerel ADA token’larıyla çeşitli testler gerçekleştirmişti.Mary güncellemesi ile birlikte gelmesi beklenen Token Builder işleviyle herkes kendi Cardano tabanlı varlığını çıkarabilecek. Böylece en popüler “Ethereum katili”, çok varlıklı bir ağ haline gelebilecek.

Yeni Yoroi cüzdanı Cardano güncellemesini desteklemeye hazır

Cardano (ADA) ekosistem geliştiricileri, yaklaşan güncelleme için altyapı oluşturmaya oldukça odaklıydı. Tüm Mary özelliklerini destekleyen Deadalus Flight cüzdan sürümü 13 Şubat 2021’de piyasaya sürüldü. Artık ADA ve Cardano tabanlı varlıkların depolanması ve gönderilmesi için Yoroi uzantısı, bir güncelleme için hazır.Emurgo geliştiricileri, 4.3 sürümü ile Yoroi kullanıcılarının hem yazılım hem de donanım cüzdanlarından eski ve yeni token’lar gönderebileceklerini iddia ediyor. böylece Mart hardfork’u devreye girer girmez v4.3 enstrümanları devreye girecek.

1 yorum
  1. […] Cardano yükselişiyle göz dolduruyor. Belli ki, bu yükseliş birilerini kıskandırmış durumda. Bu yazı yükselişe anlam veremeyen bir isme yer veriyor.Ünlü bir Ethereum savunucusu, Cardano’nun mevcut piyasa değerini hak etmediğini düşünüyor. Savunucuya göre Cardano’nun akıllı sözleşmeleri bile yok. […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.