Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$50,735.58
-553.76
Ethereum
$2,918.85
-59.23
Litecoin
$69.14
+0.42
DigitalCash
$29.42
-0.07
Monero
$123.29
+1.73
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$25.25
-0.48
Dogecoin
$0.08
0

Bu Altcoin Büyük Yükseliyor!

0 991

Bu Altcoin Büyük Yükseliyor!

Bir haftalık önemli kazanımların ardından (yüzde 65’in üzerinde), popüler altcoin Filecoin (FIL) yatırımcıların dikkatini çekiyor. Altcoin, ayın en büyük kazanç sağlayan kripto para birimlerinden biri olmak için harekete geçiyor.

Grayscale duyuru ve bu gelişmeler altcoin fiyatını pompalıyor!

Gazeteci Colin Wu, kripto para birimine ve dosya paylaşım platformuna artan bir ilgi olduğunu vurguluyor:

FİLECOİN, ÇOK SAYIDA ÇİNLİ MADENCİ VE YATIRIMCIYA FAYDA SAĞLAYARAK 100 DOLARI AŞTI. SEBEPLER: İLK YATIRIMCI TOKENİ PİYASAYA SÜRÜLECEK. COİNBASE YENİ DEPOLAMA TOKENLERİ BAŞLATTI. FİLECOİN VE LPT’NİN İKİLİ MADENCİLİK TESTİ BAŞLADI. FİLECOİN İLE LINK ARASINDAKİ İŞBİRLİĞİ VB. (…) BU SEKTÖRE BİRÇOK ÇİN FONU GİRİYOR.

Yatırım şirketi Grayscale, yıllık %2,5 ücret ve 1,3 milyon ABD doları tutarında yönetimi altındaki varlıkları ile Filecoin tabanlı fonunu duyurdu. Firmanın ürünü, hisse başına 0.99 FIL değerinde 16.000 tedavüldeki hisseye sahip olacak. Grayscale’in en son raporunda, firma yönetimi altındaki varlıkların 40,3 milyar dolar olduğunu bildirdi. Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), 34 milyar dolar ile en büyük ürün olmaya devam ederken, onu 5 milyar dolar ile Grayscale Ethereum Trust (GETH) izliyor.

Filecoin ve Chainlink ortaklığı çok şey vaad ediyor!

Filecoin hakkında fiyatını olumlu yönde etkileyen bir başka duyuru, Chainlink ile olan işbirliğidir. Bu işbirliği, Filecoin’in Chainlink’in oracle hizmetiyle entegrasyonunun “iki yönlü bir bağlantı” oluşturmasına izin verecek. Konuya yönelik şu açıklama yapıldı:

SONUÇ OLARAK, AKILLI SÖZLEŞME GELİŞTİRİCİLERİ, ZİNCİR ÜZERİNDE MANTIK VE DURUM DEĞİŞİKLİKLERİ İÇİN BLOCKCHAİN’LERİ, ZİNCİR DIŞI İLETİŞİM VE HESAPLAMA İÇİN CHAİNLİNK ORACLE’LARI VE MERKEZİ OLMAYAN DEPOLAMA VE VERİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN FİLECOİN DAHİL OLMAK ÜZERE EKSİKSİZ BİR WEB 3.0 ALTYAPI YIĞININA SAHİP OLACAK.

Popüler analist: Daha fazlası olabilir ve FIL fiyatı yeni zirvelere çıkabilir!

Filecoin, geçtiğimiz hafta önemli kazançlar elde etmeyi başardı. Kripto para 82 dolar seviyelerinden 136 dolar seviyelerine kadar tırmandı. Bu rakamlar, altcoin fiyatında haftalık bazda yüzde 65’in üzerinde bir artış yaşandığını gösteriyor. Ayrıca Filecoin, yazım sırasında yüzde 40’ın üzerinde artışla ticaret yapıyor. Popüler analist Reynaldo Marquez’e göre, haftalık ve aylık grafiklerde FIL sırasıyla %177,1 ve %229 oranında kazançlar gösteriyor.

Filecoin, güçlü yukarı yönlü momentuma sahip – Kaynak: Tradingview

Filecoin’in platformunda birleşen ortaklıklar, altcoin’in Bitcoin’in fiyatını olumsuz etkileyen düşüş trendine karşı koymasını sağladı. Reynaldo Marquez’e göre, yatırımcıların Çin’e olan güveni ve Grayscale’in ürününden gelen satın alma baskısı, FIL’in fiyatını yeni zirvelere taşımaya devam edebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.