Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$66,432.17
-1504.87
Ethereum
$3,440.59
-76.07
Litecoin
$70.74
-2.96
DigitalCash
$26.66
-0.99
Monero
$160.17
-4.72
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$23.80
+0.09
Dogecoin
$0.13
-0.01

Bu 12 Altcoin Nisan’da Devasa Patlayacak!

0 972

Bu 12 Altcoin Nisan’da Devasa Patlayacak!

Kripto para trader’ı ve influencer Austin Arnold, önümüzdeki ay patlayacağına inandığı 12 altcoin projesinin adını veriyor.

Austin Arnold: Decentraland ve Sandbox astronomik yükselebilir

Usta analist Austin Arnold, yeni bir videoda, sanal emlak platformları Decentraland (MANA) ve Sandbox (SAND) ile listeye başlıyor. Kripto analisti, sanal emlak alanı genel kabul gördükçe bu altcoin projelerinin astronomik olarak büyüyeceğini savunuyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DÜNYA DAHA DA DİJİTALLEŞİYOR VE DECENTRALAND VE SANDBOX, BU VR SANAL GAYRİMENKUL DEVRİMİNDE KENDİLERİNİ BÜYÜK OYUNCULAR OLARAK AYARLIYOR.

Tahminleri Tutan Altcoin Kâhini: Bu 5 Altcoin Destansı Yükselecek! Bitcoin ise...

Analist: The Graph 2021’de yükselme potansiyeli olan başka bir altcoin

Austin Arnold, indeksleme protokolünü The Graph (GRT)’i 2021’de yükselme potansiyeli olan başka bir altcoin olarak adlandırıyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETHEREUM VEYA CARDANO VEYA POLKADOT VEYA BU AKILLI SÖZLEŞMELERDEN HERHANGİ BİRİ DAPP PLATFORMLARI DÜNYANIN MERKEZİ OLMAYAN SÜPER BİLGİSAYARI OLACAKSA, TÜM BU BİLGİLERİ SORGULAMANIN BİR YOLUNA İHTİYACIMIZ OLACAK. İŞTE THE GRAPH TAM OLARAK BUNU YAPMAYI HEDEFLİYOR.

Austin Arnold: Theta (THETA)’da ralliye hazırlanıyor!

Kripto analistine göre, ralliye hazırlanan bir başka altcoin, daha fazla özellik eklemek için kısa süre önce ana ağ lansmanını Haziran ayına erteleyen Theta (THETA). Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BUNU HAZİRAN AYINA KADAR ZORLAMALARININ NEDENİ, ŞİRKETİN, GELİŞTİRME EKİBİNİN HALA DEĞİŞTİRİLEBİLİR OLMAYAN BİR TOKEN İÇİN BAZI YAPI TAŞLARINI VEYA THETA MAİNNET 3.0 İÇİN NFT PAZARINI DAHİL ETMEYE ÇALIŞTIĞINI BELİRTMESİ…

Popüler Bitcoin Borsası Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Sıçradı

Austin Arnold: Uniswap, Cardano ve Ethereum patlayacak kripto paralardan…

Merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI) Austin Arnold ‘a göre, likidite sağlayıcıları için onu “çok daha çekici” hale getirecek özellikler sunduğu için patlama potansiyeline sahip. İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH), daha fazla yatırımcı ilgisini topladığı için Austin Arnold ‘un listesine de giriyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BÜYÜK PARA ETHEREUM’U YUTMAYA DEVAM EDECEK, ÇÜNKÜ GİRİŞTEKİ ENGEL ÇOK DAHA KOLAY HALE GELDİ.

Austin Arnold, Cardano’nun (ADA) kamu-özel ortaklıkları aracılığıyla Afrika’ya girmeyi planladığını ve beşinci en büyük kripto paranın ekosistemini büyütecek bir konuma geldiğini vurguluyor. Austin Arnold’a göre, bunlar akıllı sözleşme platformunun fiyatı için iyi haberler.

Austin Arnold: Bu altcoin’lerde fırlayacak!

Kripto analisti daha sonra, Nisan ayında yükselmesi beklenen başka bir altcoin olarak kendisini “tam DeFi (merkezi olmayan finans) ekosistemi” olarak adlandıran TrustSwap (SWAP)’a işaret ediyor. Austin Arnold, TrustSwap’in Ethereum ve Binance Smart Chain (BSC) dışındaki diğer Blockchain’lerin genişlemesinin en büyük destekçisi olduğunu savunuyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

PROJELERİN İLERLEME KAYDETTİĞİNİ GÖRMEK ÇOK GÜZEL VE BU SADECE BSC DEĞİL. AVALANCHE (AVAX), ALGORAND (ALGO) VE DİĞERLERİ DAHA PEK ÇOK YERE GİDİYORLAR.

Kritik Gelişme: Akıllı Para, Bitcoin’leri Satıp Bu Altcoin’lere Geçiyor!

Merkezi olmayan borsa Polkastarter (POLS) ve çapraz zincir NFT protokolü SuperFarm (SUPER), Austin Arnold’un merkezi olmayan finans projeleri olarak fırlayabileceğini söylediği diğer altcoin’lerdir.

Austin Arnold: Chainlink ve Polygon’un büyümeye devam ettiğini göreceğiz

Austin Arnold ayrıca, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) ve dosya depolama ağı Filecoin (FIL) ilgi çektiğinden, bunları pek çok avantajı olan altcoin’ler olarak adlandırıyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

CHAİNLİNK, FİLECOİN’İN AKILLI SÖZLEŞME ETKİN BLOCKCHAİN’LERİNE BAĞLANMASINA İZİN VERMEK İÇİN RESMİ OLARAK FİLECOİN İLE ENTEGRE OLDU. DOLAYISIYLA, HERHANGİ BİR DEFİ ALTCOİN’İ GİBİ FİLECOİN DE BİRLİKTE ÇALIŞABİLMELİDİR, DIŞ DÜNYAYA BAĞLANMALIDIR… BUNU GERÇEKLEŞTİRMELERİNE İZİN VERMEK İÇİN CHAİNLİNK’İ SEÇTİLER.

Birlikte çalışabilirlik ve ölçeklendirme çerçevesi Polygon (MATIC), kullanıcılar için GAS maliyetlerini azaltmaya yönelik son çabalar nedeniyle analistin listesine giriyor. Son zamanlarda daha düşük GAS ücretleri için Ocean Protocol ile ortaklık kurdular. Analiste göre, Polygon ekosisteminin büyümeye devam ettiğini görüyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.