Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$63,391.26
+2538.56
Ethereum
$3,064.48
+92.26
Litecoin
$80.71
+1.5
DigitalCash
$28.91
+1.45
Monero
$116.83
-2.42
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$26.08
+0.78
Dogecoin
$0.15
0

Bithumb, Tezgah Üstü Ticaret Platformu Başlattı

0 406

Güney Kore’nin başlıca sanal döviz borsası Bithumb, resmi olarak “Ortus” adı altında tezgah üstü (OTC) bir ticaret masası başlattı.

Hong Kong merkezli işletme Bithumb Global Limited, kurumsal yatırımcılara yönelik hizmetler konusunda uzmanlaşmış Ortus markasının haklarına sahip. Müşteri tanıma ve kara para aklama denetimlerini tamamladıktan sonra Ortus hizmetleri kullanabilirler. Hizmetler arasında kurumsal yatırımcıların izlenen fon transferleri ve bir OTC ticaret masasına erişim de bulunuyor.

OTC ticareti, büyük hacimli işlem yapmak isteyen kurumsal yatırımcılar için bir kripto borsa üzerinden işlem yapmak yerine birbirleri arasında doğrudan işlem yapmalarına olanak sağlayan bir seçenek.

Kasım 2018’de, önde gelen Amerika Birleşik Devletleri kripto değişimi ve cüzdan sağlayıcısı Coinbase, kurumsal müşteriler için tezgah ticaretini başlattı. ABD merkezli bir borsa olan Bittrex, ocak ayı ortasında bir OTC ticaret masası başlatma planlarını açıkladı.

Ve geçen ayın sonunda küresel kripto para değişimi lideri Binance, daha büyük işlemler için kendi OTC işlem masasını başlatmıştı.

Bithumb’un bir günlük işlem hacmi, yaklaşık 1 milyar dolar. Bu miktara, hiçbir ücret ve madencilik işlemi olmayan pazarlar dahil değil.

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.