Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$63,391.26
+2538.56
Ethereum
$3,064.48
+92.26
Litecoin
$80.71
+1.5
DigitalCash
$28.91
+1.45
Monero
$116.83
-2.42
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$26.08
+0.78
Dogecoin
$0.15
0

Trace Mayer : Bitcoinlerinizi Borsalardan Çekmeye Hazırlanın

0 515

Trace Mayer : Bitcoinlerinizi Borsalardan Çekmeye Hazırlanın .

Kripto para borsalarından toplu halde Bitcoin’in (BTC) çekildiği ikinci Proof of Keys etkinliğinin iki ay içinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. 5 Kasım itibarıyla Twitter üzerinden bir mesaj gönderen Proof of Keys organizasyonunun öncüsü ve Bitcoin Knowledge podcast sunucusu Trace Mayer, etkinliğin 3 Ocak 2020’de gerçekleşeceğini belirtti.

Mayer, yastıkaltı Bitcoin yatırımcılarına karşı

İkinci kez düzenlenecek olan Proof of Keys etkinliği, Bitcoin’lerini satmaktan kaçınan yatırımcılara (HODLers) meydan okuduğu gibi, üçüncü parti hizmet sağlayıcıların güvenilirliklerini de sorguluyor.

“Not your keys; not your Bitcoin” sloganı ile etkinliği duyuran Mayer, yatırımcıların sahip oldukları fonlara erişim olanaklarını düzenli aralıklarla kontrol etmelerini salık veriyor.

Gönderdiği tweet’te 2019 Proof of Keys etkinliği için bir video paylaşan Mayer, “Birçok insan, kullanıcıların özel (private) anahtarını saklamalarını ve kendi ağ işlemlerini yönetmelerini istemiyor” ifadelerini kullandı. Açıklamada, etkinliğin bir parçası olmak isteyen katılımcıların, desteklerini Twitter üzerinden belirtmeleri gerektiği vurgulandı. Bitcoin genesis bloğunun oluşturulma tarihi olan 3 Ocak’ta, katılımcılar kripto para fonlarını borsa cüzdanlarından çekecekler.

Resmi Proof of Keys web sitesinde şu açıklama yer alıyor: “Bu basit etkinlik, kullanıcı başında düşük ücretle gerçekleşirken, dijital varlıklara sahip çıkma ve ağdaki fikir birliğini oluşturmayı mümkün kılıyor. Şirketler ve borsalar güvenilirliklerini ve fikir birliğini kanıtlamalıdır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.